Sari la conținut

Yamaha 350 yzf 2 stroke 2014


sprike
 Share

Postări Recomandate

In cautare de noi apartii pentru anul 2014 am dat peste acest model yamaha 350 yzf freeride-

poate sa fie un fake dar daca ar deveni realitate ar fi ceva special-

http://www.youtube.com/watch?v=P1q27G_YN9g

 

Un alt model care mi-a atras atentia este TT_R230 -

http://www.yamahamotorsports.com/sport/products/modelhome/414/0/home.aspx

Editat de sprike
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • 3 months later...

YZ350 e un fake ordinar! sunt multe clipuri de genul asta, corcituri de motoare facute in photoshop. uitati-va atent la scarita, imbinarea cu pedala de frana si pompa

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

YZ350 e un fake ordinar! sunt multe clipuri de genul asta, corcituri de motoare facute in photoshop. uitati-va atent la scarita, imbinarea cu pedala de frana si pompa

 

pfaii, mega fail la pedala de frana, ii tot una cu cadrul :)) credca era prea de tot sa scoata freeride tinand cont ca ei nu au un 2t de hard enduro bun .. sau cel mai probabil daca se apucau de fabricat era un esec total modelu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

As umple serverul celor de la motociclism, dar pe scurt e un model de la ktm ... din acela clasic, in sensul ca mi-e groaza cand iau vreo tranta sa nu sara cevwa din el, sau "iei magnetul dupa tine sa recuperezi piesele cazute pe drum". In orice caz daca un cunoscut de al meu care dispune de enorm de multi bani s-a saturat sa il tot repare ... inseamna ca numai fiabil nu e motorul

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...