Sari la conținut

Ne`am Dat Si Noi Astazi :p


Postări Recomandate

unde v-ati pierdut frate, ca erati in spatele nostru cand am depasit autobuzul?

noi am ners pana la primul pod peste arges si am codorat in aval pe niste drumuri ffff misto(soft tare) am gasit doua locuri de joaca foarte tari: unul e o cariera de nisip ci celalalt niste damburi foarte misto...

am mers pana la confluenta argesului cu sabarul, am stat la un covrig cu cola si apoi am plecat spre bucuresti traversand raul sabar...

ca sa incheien ziua cum trebe, la intoarcere, am dat o tura si pe la locul de motocross de pe dambovita(aproape de targ)

ceva pagube? noi am rupt un ghidon dar l-am reparat intr-un sat de pe acolo.... foarte de treaba oamenii aia care ne-au ajutat...

 

s-ar putea sa iesim si saptamana viitoare... daca vreti sa veniti vorbim.

 

 

s-auzim de bine! (... cred ca "asfalt uscat" nu se potriveste nuuu??!!! :burnout: ;) )

 

PS: am sa pun si poze...

Editat de stulewa
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

unde v-ati pierdut frate, ca erati in spatele nostru cand am depasit autobuzul?

noi am ners pana la primul pod peste arges si am codorat in aval pe niste drumuri ffff misto(soft tare) am gasit doua locuri de joaca foarte tari: unul e o cariera de nisip ci celalalt niste damburi foarte misto...

am mers pana la confluenta argesului cu sabarul, am stat la un covrig cu cola si apoi am plecat spre bucuresti traversand raul sabar...

ca sa incheien ziua cum trebe, la intoarcere, am dat o tura si pe la locul de motocross de pe dambovita(aproape de targ)

ceva pagube? noi am rupt un ghidon dar l-am reparat intr-un sat de pe acolo.... foarte de treaba oamenii aia care ne-au ajutat...

 

s-ar putea sa iesim si saptamana viitoare... daca vreti sa veniti vorbim.

s-auzim de bine! (... cred ca "asfalt uscat" nu se potriveste nuuu??!!! :burnout: ;) )

 

PS: am sa pun si poze...

 

pai am ramas in spate ca mergem incet noi(60-70-80)....v`am vazut cand ati intrat la arges....dar noi am intrat pe malul celalalt....v`am vazut cand ati trecut pe langa noi....am facut semne claxoane alea alea dar nu ne`ati vazut :P....saptamana asta n`am avut "norocul" sa stricam ceva :wink:....de "invitatie" ce sa zic eu as veni daca e vorba de soft :kick:....dar nu ne prea putem tine de voi asta e aiurea....asteptam pozele :blbl:

 

faina poze, faina plimbare

da voi cu gumele-alea intrati prin padure?

noroc ca n-a fost noroi mare

bafta si la mai multe!

ce sa zic.....ne dam si noi cu ce avem :D....nu prea ne ajunge alocatia pt intretinerea motocicletei :D)

 

mi`am pierdut si un corn :yikes:))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

noi am ners pana la primul pod peste arges si am codorat in aval pe niste drumuri ffff misto(soft tare) am gasit doua locuri de joaca foarte tari: unul e o cariera de nisip ci celalalt niste damburi foarte misto...

am mers pana la confluenta argesului cu sabarul, am stat la un covrig cu cola si apoi am plecat spre bucuresti traversand raul sabar...

 

 

 

 

locuri foarte faine "de joaca" sunt de o parte si de alta a podului de pe care ati coborat.

 

daca vreti sa incercati niste locuri cu pante impadurite asemanatoare zonelor de munte, le gasiti pe valea neajlovului, in dreptul localitatilor singureni, cranguri. se ajunge foarte usor peste camp de pe valea argesului, sau pe sosea din calugareni.

 

tot pe valea argesului, dupa confluenta cu neajlovul spre mironesti hotarele gasesti niste pante foarte interesante, padurea de la vlad tepes-prundu are zone de joaca incitante. sunt multe alte locuri in jurul bucurestiului unde te poti distra bine, aproape la fel de bine ca si la munte. :burnout:

Editat de Rebelul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...