Sari la conținut

World Ducati Week


Micutzul
 Share

Postări Recomandate

Salutare,

 

World Ducati Week... atat spun. Evenimentul nu are nevoie de nici o prezentare,explozia este cunoscuta,motociclistii vin din toata lumea(binenteles calare pe DUCATI) :) ,atmosfera de neimaginat , cu alte cuvinte WORLD DUCATI WEEK (wdw)

Am tinut sa deschid un nou topic intrucat observ ca nu exista momentan pe forum, iar cu acest prilej as vrea sa stiu daca sunt interesant , doritori care sa vada ceva cosmopolit in domeniul pasionatiilor pe 2 roti.

Intrunirea are loc din data de 18 pana pe 20 iulie si se tine la Rimini,Italia.

 

Cautati filmulete pe Youtube si lasati va surprinisi,uimiti:)

Astept dorittori care vor sa mearga la eveniment.Tin sa precizez ca eu sunt din Germania dar ne putem intalni ori pe traseu sau la locul faptei:))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut...se discuta de ceva vreme de acest eveniment dar la sectiunea moto de strada pe monster lounge si pe facebook exista deja un grup cu doritorii inca suntem la stadiul de organizare sa gasim cazare etc...eu am participat si anul trecut la WDW intradevar o experienta de neuitat :)))...intra pe monster lounge si acolo o sa mai gasesti info dar cel mai bine pe fbook pe grupul dedicat...ah acum vad ca o sa vii din germania teoretic si eu o sa fiu in germania in acea perioda a si tot de acolo o sa plec si planuiesc cu un preten din belgia sa facem echipa mai discutam pe PM ...bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut...se discuta de ceva vreme de acest eveniment dar la sectiunea moto de strada pe monster lounge si pe facebook exista deja un grup cu doritorii inca suntem la stadiul de organizare sa gasim cazare etc...eu am participat si anul trecut la WDW intradevar o experienta de neuitat :)))...intra pe monster lounge si acolo o sa mai gasesti info dar cel mai bine pe fbook pe grupul dedicat...ah acum vad ca o sa vii din germania teoretic si eu o sa fiu in germania in acea perioda a si tot de acolo o sa plec si planuiesc cu un preten din belgia sa facem echipa mai discutam pe PM ...bafta

unde ai participat tu la WDW ma betivule :chers: acu doi ani ai fost :haha:

Micutzu, hai pe fb sa te bagam in cusca cu crocodili. da-mi pm cu fb tau, si dupa aia te abordam in oala noastra.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buggy...de ce te face bețiv? I ti place spiritul? Ca daca da...Eu zic sa ne alăturăm și să completăm împotriva lui craig-devil:)) ps:ce ar merge un vin!!! :))))

 

Buggy...de ce te face bețiv? I ti place spiritul? Ca daca da...Eu zic sa ne alăturăm și să completăm împotriva lui craig-devil:)) ps:ce ar merge un vin!!! :))))

 

Buggy...de ce te face bețiv? I ti place spiritul? Ca daca da...Eu zic sa ne alăturăm și să completăm împotriva lui craig-devil:)) ps:ce ar merge un vin!!! :))))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...