Sari la conținut

Sambata 15.03 Plimbare scurta de incalzire


The Mentalist
 Share

Postări Recomandate

Spre Veliko m-as intrepta si eu pe 29-30 martie. Daca nu gasesc cu cine sa las kinderul peste weekend. Daca gasim unde sa-l plasam, as baga un Costica si Nuti la bai termale, cu stat peste noapte, ca am vazut ca se strange gasca (ti-am lasat offline pe mess). Ce zici?

Ce sa zic?Mai vedem,eu n-am kinderi si alte alea :), deci vreme frumoasa si bani sa fie!:)

 

Noi am ajuns chiar pana la Veliko la un binocular pana la Giurgiu vant puternic, in BG totul ok.

p.s. am fost pasager

Ha,ha,tare!Cine te-a luat pasager? :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Foarte multa lume, anarhie ca deobicei! :)) Am reusit sa mergem grupati vreo 12-15 motorete, a fost placut pe acolo, asfaltul destul de bun si foarte cald, fara probleme! :)

 

Asa e, multa. Anarhie n-am observat, asa, mai dezlantuiti unii, dar nimic grav :-) Oricum nu cunosc pe nimeni ca ca sa pot lauda pe cineva :-) Poate la un moment dat ne salutam si fara casti pe cap.

@metal, vantul ala nu era de ignorat, un coleg a ajuns la rubrica "accidente" pe linie dreapta. Deci riscul sa te sufle nu e doar vorbe.. sper sa fi scapat viu respectivul coleg.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...