Sari la conținut

Sambata 29/03/2014 tura de vro 500 km prin Slovacia


Postări Recomandate

Vad ca aveti drumuri faine cu gropi si prin Slovacia :D sau asta era un forestier? :P

sunt cam ca la noi , o tinut oamenii sa ne ducem pe drumul ala ... ai vazut ne oprisem sa intrebam daca era deschis drumul.....

pun tot aici acus unu de pe strada normala pana am ajuns acolo ...mai dureaza cu iutubu :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tot astea raman cele mai faine...ai ce vedea...nu te plictisesti.. :)

la alalat se vede mai bine intruderu lu colegu :P ....ca inca mai puteam sa ma tzin de ei :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...na omu conduce lovele ( sa il frec mai are vro 5 motoare ) :D am crezut ca iese cu Super Tenere sa fie in ton cu noi ...

io de ex la echipament eram saracie ..cred ca radeau de mine....oamenii numai Rukka , Alpinstars ...da las ca oi creste io mare :P



Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

letme check za map :P



Nu-i chiar departe de mine, 200km.

 

post-7046-0-42848400-1396533023_thumb.jpg

 

We urmator nu cred, momentan sunt f ocupat (new bebe in za family) dar mai incolo in vara sigur.

Am un amic roman care lucreaza in Bratislava, si el motociclist si sta in zona aia pe unde e Nitra, nu stiu cat de aproape dar in directia aia...
Vreau sa-l vizitez in vara asta ca e si el proaspat tatic.

 

In schimb, daca vrei sa faci o excursie spre Brno esti oricand binevenit. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ok si Io am verificat harta .deci cred ca vin Io in direcția aia , dau un semn ;) cel puțin pana la Trencin ajung la Slovacii cu care m-am mai dat sâmbăta , si de acolo nu mai e mult

 

Cum e zona ? ( Brno ) acu ma gandesc sa fac o sambata seara prin zona ...(si mie o sa imi vina sotia peste 2 sapt ... si alte 2 sapt cat sta ....mai greu cu moto :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La nord de Brno imediat cum iesi din oras e doar un deal si-o vale si zone impadurite, lacuri, etc - o gramada de locuri de motociclit. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La nord de Brno imediat cum iesi din oras e doar un deal si-o vale si zone impadurite, lacuri, etc - o gramada de locuri de motociclit. :)

na io nu am mai ajuns weekendu asta ....mo chemat la munca si sambata :D ...duminica m-am dat scurt iar vro 400 de km prin munti pe aici pe la Donovaly

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...