Sari la conținut

Transport gratuit


iulian86
 Share

Postări Recomandate

Nu vreau sa considerati ca fac reclama, pentru cei ce vand si cumpara piese de comuniste pot profita de transportul gratuit oferit de cei de la tocmai.ro. Va faceti cont, bagati piesele la vanzare intr-o categorie care are transport gratuit si apoi plasati comanda catre curier direct de pe acea platforma. Am inteles ca limita este de 10 kg , maxim 5 livrari gratuite pe luna prin fan curier ( au niste conditii pe care le puteti citi acolo).

Cred ca ar conveni si la vanzator si la cumparator sa nu mai aiba batai de cap cu transportul, care uneori ar fi mai scump ca piesa in sine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu vreau sa considerati ca fac reclama, pentru cei ce vand si cumpara piese de comuniste pot profita de transportul gratuit oferit de cei de la tocmai.ro. Va faceti cont, bagati piesele la vanzare intr-o categorie care are transport gratuit si apoi plasati comanda catre curier direct de pe acea platforma. Am inteles ca limita este de 10 kg , maxim 5 livrari gratuite pe luna prin fan curier ( au niste conditii pe care le puteti citi acolo).

Cred ca ar conveni si la vanzator si la cumparator sa nu mai aiba batai de cap cu transportul, care uneori ar fi mai scump ca piesa in sine.

Nu cumva e nevoie de un cont platit? adica ma gandesc ca nu ofera ei chiar gratis transportu .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu este nevoie de un cont platit. asa am crezut si eu prima oara.

pana acum am trimis un singur colet. Am bagat produsul la ei ( era vorba de accesorii de acvaristica), trebuie vazut ca nu in toate categoriile au transport gratuit. De exemplu, ceea ce am trimis trebuia incadrat in categoria agro- animale domestice. Acolo nu exista livrare gratuita, asa ca am incadrat produsul la diverse. Apoi dupa ce am avut datele clientului am dat o comanda noua curier si am urmat pasii, dar inainte am selectat produsul care trebuia trimis. Eu am selectat ca sa imi ridice produsul dupa ora 13. Pe la ora 14 am fost sunat si mi-a ridicat coletul.

Trebuie stiut ca se pot face maxim 5 livrari gratuite pe luna si pana in 10 kg livrarea. Am avut un colet de 12 kg si am zis ca pana in 10 kg este moka iar diferenta de 2 kg o platesc, insa nu s-a putut.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...