Sari la conținut

Bicicleta Chopper


robychopper
 Share

Postări Recomandate

eu zic ca leam putea prezenta la clasa choppere fara motor ar cistiga sigur niste prepii,adevarul ca sunt niste creatii superbe.....ce parere aveti?cu totul ca nu sunt motorizate :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

neavind multe chestii de facut la lucru in ultimele doua saptamini nu va trece prin cap ce am inceput sa creezz asa in lipsa de ocupatie...in curind pun poze cu inventia in stadiul de m.........

sal :ph34r:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in curind am sa pun o poza cu o chestie ce am inceput sa fac la lucru in lipsa de ocupatie......oare ce o fiii:)????????? :ph34r:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in curind am sa pun o poza cu o chestie ce am inceput sa fac la lucru in lipsa de ocupatie......oare ce o fiii:)????????? :(

 

Daca mai sunt locuri de munca unde se sufera de: "lipsa de ocupatie", trimite-mi si mie un mail. :ph34r:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca mai sunt locuri de munca unde se sufera de: "lipsa de ocupatie", trimite-mi si mie un mail. :ph34r:

faza este ca faza se intimpla prin spania la barcelona:)))) :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vai de mine,ce chestii naspa,bitzicalele alea...

Eu unu cred ca aia de le-or facut nu or vrut altceva decit sa isi bata joc de motociclete...

Fiecare cu parerea lui,nu va suparati...

:ph34r: Vai de mine,ce chestii naspa,bitzicalele alea...

 

.........bine ai zis asta e parerea ta..............in america la intilniri sa stii ca vezi chiar la intilnirea de la daytona le vezi...sunt facute asa de cei pasionati de choppere si de mersul pe bicicleta asa de divertisment unite si eu sunt chopparist inrait si am inceput sami construiesc una sa ies pe la plaja din cind in cind sa dau o tura prin locurile unde nu se poate merge cu motorul

oricum respectam parerea fiecaruia dar eu cred ca se poate pronunta si de alta forma

salut

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...