Sari la conținut

Plimbare la vecinii bulguri 13-14.09


Banzay
 Share

Postări Recomandate

Astept sugestii pana ma dezmeticesc eu un pic si propun si eu ceva traseu, inclusiv cu o noapte pierduta pe la ei. Ceva scurt un maxim 200-250km din dobrojea si mers linistit ca inca am dureri in mana stanga.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stiu nessebarul (si burgasul), cand m-am intors de la greci am ramas special o noapte acolo :) E frumos si nici km f multi. Sunt curios cum mai e soseaua acolo, era valurita si cam nasoala de mers cu moto prin zona cu curbe si munte. Inca nu am gasit un traseu, deci suntem deschisi inca.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu ma gandeam de ceva 'la tara', sosea destul de ok vad pe maps (cu un mic bombardament aproape de destinatie) am gasit o pensiune draguta, 135/noapte cu mic dejun:

 

https://www.google.ro/maps/place/9407+Abrit,+Bulgaria/@43.9011404,27.790963,14z/data=!4m2!3m1!1s0x40a552839808a4eb:0xa00a014cd0d9d00

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu bat atatia km dus-intors pt. 'inland' :) Din giurgiu distanta e mai mica :)

 

Ma gandeam ca ar merge si un tyulenovo, pt. ambele locatii propuse de mine pana acum avand si cazare ieftina undeva in jur de 100 ron. M-ar tenta si mai mult un alexandroupoli, dar parca e prea putin de stat o zi si nu prea am chef de alergat...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...