Jump to content

Campanie de sensibilizare in trafic_motociclisti din DB

Recommended Posts

• Replies 127
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Am pus eu cateva poze pe grupul alexo moto fun. ;)

Asteptam si aici !

Pozele promise de la Mihaita>>>

Frumos.... :hug:

+ + +

Intalnire de grup....ne vedem duminca/ 7 octombrie 2014 la aceeasi ora pe platou? :peace:

Intalnire de grup....ne vedem duminca / 12 octombrie 2014, la aceeasi ora pe platou? :peace:

» Post actualizat in 29 Sep 2014 20:57

7 octombire cade marti dupa calendarul meu :D

Sunt pe calendarul egiptean ... :crack:

eu pe 11 o sa ma duc la o nunta, acum sa vedem cum e trezirea pe 12... daca totul functioneaza in limitele normale cu siguranta o sa fiu prezent, eventual in functie de cati vor venii as propune si o plimbare... sa facem un traseu ceva :)

In final ati fost la terasa?

...parca se planificase Dragodana?! Poate mergem duminica acolo ?

Cand plecati la Campina?

am propus asta, in functie de cati se vor strange duminica 12 octombrie si cati vor fi de acord.... sau un alt eventual traseu, mie unul nu mi place sa stau asa la palavre.... imi place sa o plimb :)

Targoviste - Campina , 50 km, asfalt bun, traseu combinat... Se face in 40 min, mai sunt si localitati, este OK !

Off topic ! Un studiu recent despre uleiuri moto..l-am postat acum .... AMSOIL bate pe Motul!

/index.php?/topic/669618-uleiurile-moto-tipuriclaseinterval-schimb-etc/page-67

» Post actualizat in 30 Sep 2014 18:38

Banner-ul de promovare al campaniei moto este gata , maine sunt gata cele 50 de stikere iar joi depun adrese la primarii si sectiile de politie pentru a obtine avize: Primaria Tgv, Primaria Gaesti, primaria Titu, Politia Gaesti si Politia Titu. Este o procedura in acest sens si trebuie urmata. Avem nevoie de reguli de deplasare in grup si o procedura de securitate, dar se rezolva. Va rog sa promovati evenimentul la nivelul judetului, eu cred ca o sa fie prezente cel putin 30 de motociclete. Va tin la curent cu noutatile care apar :peace:

Campanie_moto_Dambovita.pdf

Program_campanie_moto_18.10.2014.pdf

duminica o sa ne intalnim iar...sper sa nu apara ceva neprezazut

Ce ziceti de duminica 5 octombrie 2014, ora 14:00, sa ne intalnim pe platou. Dupa aceea iesim spre Dragodana sau Campina...cautam o TERASA :10:

Astazi am avut o intalmire cu reprezentantii Serviciului Rutier din Targoviste...am depus dosarul pentru avizare( adresa, program campanie, harti trasee, reguli de deplasare si masuri de siguranta). De asemenea, am depus adrese la sectiile de politie din Titu si Gaesti, precum si primariile locale, inclusiv Tgv. Totul este OK , avem sprijin TOTAL de la toate sectiile de politie si primariile locale. Noi trebuie sa ne organizam bine si vremea sa tina cu campania noastra.

Va tin la curent ! Numai bine :peace: Poate duminica, pe 5 oct vremea va fi frumoasa.... :10: .pentru o iesire !