Sari la conținut

Etz250 Racing?


Raul.
 Share

Postări Recomandate

Cautam poze de Irish Roadracing cind am gasit pozele astea cu ETZ-uri de curse. Ma intreb, oare n-ar fii o serie excelenta pt campionatul moto din Romania pt cei care sunt pasionatzi si ar vrea sa incerce asa ceva la ieftin? Io pe buna ca miar place chiar mult.

Motoarele sunt ieftine, usor de lucrat la else si usor de modificat. Tzin minte cind eram in tara erau o gasca in Sfintu Gheorghe care aveau niste ETZ-uri "cafe-racer" style asemanatoare cu cele din poza.

 

bhs19_jpg.jpg

bhs15_jpg.jpg

bhs22_jpg.jpg

bs09_jpg.jpg

bs08_jpg.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ou verde, pleata'n vind. Fluiera cucu si zii ba careva ceva.

Iai/nai, idee timpita, ce e aia mociocleta, varza e de salata sau nu sunt de acord cu privatizarea. Accept orice, da astept un raspuns. Puncte bonus daca are macar o mica legatura cu subiectul postului. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

intotdeauna am fost de parere ca mzu e facut pentru curse... :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poate daca ar exista ca si la raliuri anumite "clase" ar fi ceva cu moristile astea. Cum de exemplu la raliu exista clasa n unde sunt golfuri I II, renault 5, etc. fiind o clasa mai slabuta pentru masini mai slabute, daca ar exista asa ceva si la moto probabil ca ar merita pentru iubitorii curselor, pretul fiind principalul atu al lor ma gandesc. Dar nu cred sa vad pe strada asa ceva, cat pe pista cine stie, mai degraba.

 

Cam stinghera bujiia aia, asa de una singura :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...