Sari la conținut

Uleiuri moto


pion
 Share

Postări Recomandate

Poti sa incerci pe la magazinele care vand chestii pentru scutere, ai fi surprins ce poti gasi la cate unii.

Banuiesc ca are nevoie din scurt, ca altfel oricine facea o comanda care se onoreaza in 2 zile cam peste tot.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pinioane,lanturi ,cauciucuri si toate cele, le comand si eu de pe site-urile de specialitate,pe care le stiu f.bine.Pe mine ma intereseaza zona Tulcea,de unde asteptam un raspuns avizat .Are sau nu Tulcea un magazin (nu neaparat de specialitate)in care sa poti gasi ceva consumabile moto?Pe forumul moto local in afara de vechea balacareala nu am gasit nimic altceva,poate au obosit sa se certe si isi fac timp pentru lucruri serioase(sunt si multi ai dracu'......).Asta nu inseamna ca nu le multumesc ne-tulcenilor ce mi-au raspuns. :nono:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pinioane,lanturi ,cauciucuri si toate cele, le comand si eu de pe site-urile de specialitate,pe care le stiu f.bine.Pe mine ma intereseaza zona Tulcea,de unde asteptam un raspuns avizat .Are sau nu Tulcea un magazin (nu neaparat de specialitate)in care sa poti gasi ceva consumabile moto?Pe forumul moto local in afara de vechea balacareala nu am gasit nimic altceva,poate au obosit sa se certe si isi fac timp pentru lucruri serioase(sunt si multi ai dracu'......).Asta nu inseamna ca nu le multumesc ne-tulcenilor ce mi-au raspuns. :nono:

Sigur in zona ai magazine cu profil agricol, masini si utilaje agricole.Mergi la unul din ele si cere ulei hidraulic, asta parca ai cautat sa afli daca gasesti pe undeva.Pretul nu trebuie sa fie mai mare de 9 RON pe litru.O sa fii multumit de el.Salutari si spor....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...