Sari la conținut

Kronstadt Bikers MC Moto Party VIII + SPP


Postări Recomandate

Ai si tu dreptate dar discutia este mai larga, nu are rost sa ne contrazicem pe topicul asta. Oamenii au spus ca incepe sa nu mai fie OK si raspunsul clubului iti poate da o idee de ce lucrul asta se intampla. Vorba lor, din fericire exista optiuni (pentru unii motociclisti cel putin).

Sa auzim de bine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 54
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

pt ca-n sud / sud-est sunt plictisitoare drumurile....campie, nu tu curbe, nu tu munti. de ce mai toti din Bucale o taiem spre munti si nu spre dunare? pana la Braila sunt 200 de km de nimic...ma rog, de comune/orase si drum drept. daca ai altceva inafara de cruiser te cam lasa rece. Singura intrunire misto fara altitudine e Seawolves, pt ca e la mare :)

 

Se pare ca la Rasnov nu s-a stricat nimic, ci n-a evoluat de ultima oara cand am fost, in 2010.... mereu am fost prins in perioada ei de atunci

 

PS: Luati cazare undeva langa camping, asa aveti si conditii umane de kakapishu/dus/somn si destrabalare de nipreala ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din pacate anul acesta nu am reusit sa ajungem la chefuiala deci nu ne putem spune parerea ( dupa cum spuneau unii e la fel ca anii trecuti , atunci este maxim ce poti obtine de la locatia respectiva si proprietarii acesteia ) , dar mi-as dorii un singur lucru sa vorbeasca si sa judece doar cei care au mai organizat ceva ........... sau cei care au participat si inafara tarii la intalniri moto .......... restu de can can :tempted:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Tb sa fim toti sefi de cluburi? Si tb sa trecem si granita?Suntem participanti si ne place sa venim dar in conditii ceva mai bune.Zic asta pt k am f la multe intruniri si a fost totul ok.K si cazare, pret mancare, organizare ,etc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...