Sari la conținut

Cel Mai Bestial Sportiv De 250cc Super Pentru Incepatori


Vizitator Oac
 Share

Postări Recomandate

motocicleta nu se vrea o supersportiva deci comparatia intre GT250R si ZXR400 sau cbr400 sau orice alta japo de 400 e deplasata... rau de tot

 

e aceeasi coparatie pe care o fac oamenii in targul vitan (si nemtii invidiosi) intre un Golf III (eventual GTI) si un Logan nou :crack:

pretul nu mi se pare nici mic dar nici chiar asa de tentant... pana la urma 4000 cip e destul de mult si daca ma gandesc bine la cum se importa motoretele in Romania pretul asta DDP din jermania ar putea ajunge CIP in Romania ori... la banii astia no ofence... GS 500 e mai atractiv

pai eu ce am? :crack: :crack: :cheers:

si inka odata,cadrul nu are nimik,era vorba despre modelul de 125 de la firma spaniola rieju

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lasa-l ma ca are cultura multa pe carca :crack: ...si omu lucreaza la HONDA...in Cluj...probabil face naveta pana la Baia Mare sau Brasov!?!?? :crack:

Pai normal. In Cluj e o obosita reprezentanta Honda si aia de masini. Nici service al lor nu au.

Daca ai ceva problema cu masina te trimit la niste trompete de mecanici....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Incearca tu s afacu rtouring pe un RS250. Probabil ca nici nu ai iesi din oras de frica sa nu se strice..

 

Ba uite ca se poate iesi din oras :crack: Eu am fost la mare, la munte, pe Transfagarasan... etc... cu un RS50 nu 250!

 

Asa ca, pe viitor, incearca sa scrii pe forum chestii din propria experienta, nu din auzite sau citite de pe net. Parerea mea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Arata EXACT la fel ca Hyonusg gt650r doar ca are motor mai mic frane, suspensii etc.

Ca optiune poti avea 2 discuri pe fata.

Din cite am vazut asta ar fi super bun pentru cineva care incepe sau vrea s ainvete sa conduca ca lumea o motocicleta.. si nu vrea sa arate ca un clown e 125 CC sau sportive de 400. :eek: .

(arlista cica e pret - vezi pe xe.com in euro). Eu zic ca arata bestial - nu stiu daca se importa oficial in RO dar Budapesta nu e departe ;-).

 

http://www.hyosung.hu/

 

Interesanta oferta oricum.

:cheers:

 

 

 

 

Daca te face sa te simti mai bine, si pe mine m-ai facut sa caut motorul asta pe net si pe alte forumuri, ca sa vad ce-i cu el.

Eu vreau sa-mi cumpar un motor pentru incepatori ( un bicilindru de 250cc, sau de 500cc, sau un 4-in-linie de capacitate mica) pentru sezonul asta, si cel pe care l-ai discutat in topicul asta ar putea fi o varianta:

- e frumos, nu am ce spune

- eu, personal, prefer unul nou si mai putin performant decat unul vechi, de peste zece ani, cu peste 36.000 km facuti, la care nu stiu daca mai gasesc piese

- si poate gresesc, dar sunt deacord cu cel care a zis ca si Hyundai au ajuns destul de bine, chiar foarte bine, si deci produsele coreene nu pot fi chiar atat de proaste. ( Vezi SAMSUNG !!! )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Din ciclul iarna nu-i ca vara, ma bag si io in vorba si cu riscul (cica!) de a-mi face reclama, va zic urmatoarele: pentru incepatori, in special pentru cei care vor vitezane, as alege Yamaha szr 660. Detalii puteti vedea aici.

 

Este adevarat ca am si eu una bucata la 6000 km (noua zic eu) la vanzare!

 

:nono:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...