Sari la conținut

nu mai vreau pe curbe cu ianachim ci soare la mare la Bg 2 - 3 oct


foxbat
 Share

Postări Recomandate

Maine dimineata 08 plec pe ruta bucuresti-calarasi-silistra-dalboka (pt scoici)cu ramanere in balchik pana duminica pranz cand o iau in sens invers. De retinut e ca merg ca mosu (100-110 maxim din cauza de nevasta) si oprit pe ici pe colo pentru vizitat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

N-am cum. A facut ceva antrenamente pe la ISIS. Decapiteaza. Si in plus e si un pic cam rece dimineata, nu vreau sa ma grabesc pentru ca am depasit intervalul de service al mobrei dar si al salelor mele. Eu as vrea sa ajung in jur de 14.00 la Balchik (cu tot cu abatere la dalboka si cu vizitare Kaliakra) asa ca poti continua pana la Nessebar.

Editat de chucki
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fox e interesant traseul tau dar la mine cu ramasul peste noapte este mai complicat, eu cred ca am sa ma leg la tura "adversa" tura de o zi , saptamana viitoare daca nu ai ce face stai bine cu timpul liber/bani si asa mai departe poate bagam o termala la Varna e si ziua mea si bem si noi ceva de relaxare, plecarea de vineri ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

BA PE CURBE CU IANACHIM de 1000 de ori decat Silistra-Mangalia prin Negru-Voda cea mai crancena experienta de neimaginat. Un drum mai mitocan ca ala nu exista nici la Magadan ! Asa cred

 

... depinde e ce ai sub kour

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...