Sari la conținut

Capra pt.coclauri, neinmatriculata, incepator pe moto..


l.u.v
 Share

Postări Recomandate

Am avut acum multi ani honda xl 500. A tinut fara defect. Mai vechi,merg tare,cuplu de jos in orice treapta,consuma 3-4%, schimbul de ulei parca intra doi litri,fara pretentii, mi-as mai lua doar asa ceva daca as avea timp de enduro.e tanc indistructibil si f usor. Am dat un search si am gasit doar una care pare ok. Uite si un link poate va ajuta. Bafta

http://olx.ro/i2/oferta/honda-enduro-ID4MryV.html

Editat de Fog
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

totul depinde de ce vrea sa faca omul cu el. Eu pot merge la PLIMBARE prin munti si pe coclauri si cu BMW 1200 GS sau cu KTM 990 ,cum am fost ani de zile si cu BMW F 650 Dakar sau cu DR 650. Repet: La Plimbare. Daca vrea sa se mai cocoate si pe ceva dealuri sau sa le coboare,ii trebuie ceva mai usor,adica sub 140 kg ! Daca vrea ceva mai hard,atunci sa nu sara de 110-120 kg !!!

 

Noi nu stim pe unde vrea sa se dea,ce vrea sa faca cu ea. Atunci,noi ne dam cu parera si ii propunem diverse moto pt. plimbari pe coclauri. Daca ne-ar zice exact cum vrea sa "o arda",ar fi nitel mai simplu,lista cu mobre s-ar micsora....

 

P.S. Am uitat sa vorbesc cu prietenul meu,sper sa nu uit si maine !!!

 

O seara buna,Bikeri !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...