Sari la conținut

Kawasaki 1400 gtr


bogdanwyp
 Share

Postări Recomandate

Uite vezi...la asta nu m-am gandit. Multumesc frumos,

Cu cea mai mare placere!

Sau faci altfel, te duci in calitate de client si ii rogi sa te urci pe ea ca sa vezi cum stai..

Si asta-i o varianta corecta,Luigi.

 

De ce nu? :peace:

Editat de CRISTIAN 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am 95 kg si 1, 87 fac sala de mult :) nu e pb greutatea.

» Post actualizat in 22 Jan 2016 19:13

Stii vre-o oferta buna?

 

Trebuie sa intreb, am un prieten care vrea sa vanda mobra. Stiu ca are 7x.xxx si ca sa gandit sa-si ia un BMW dar nu ne-am inteles la pret :D . Revin cu detalii. Am avut si eu un RT superb ..Sa dat

Editat de freedomfighter
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sincer nu inteleg obsesia asta cu an cat mai nou si km putini. Mult mai important decat nr de km e cine si cum i-a facut si cat de ingrijita a fost motocicleta si asta e mult mai greu de "ghicit".. partea optica nu spune totul. Si oricum la un motor asa de mare 30.000 de km e f putin mai ales ca nu ia nimeni asa ceva pt a se da prin oras ci pt a merge la drumuri lungi (deci uzura mai mica).

Eu in locul tau m-as orienta spre Yamaha FJR.. e ceva mai usoara si mai sexy; si gasesti mai multe.

Bafta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sincer nu inteleg obsesia asta cu an cat mai nou si km putini. Mult mai important decat nr de km e cine si cum i-a facut si cat de ingrijita a fost motocicleta si asta e mult mai greu de "ghicit".. partea optica nu spune totul. Si oricum la un motor asa de mare 30.000 de km e f putin mai ales ca nu ia nimeni asa ceva pt a se da prin oras ci pt a merge la drumuri lungi (deci uzura mai mica).

Eu in locul tau m-as orienta spre Yamaha FJR.. e ceva mai usoara si mai sexy; si gasesti mai multe.

Bafta!

Imi place mai mult cum arata Gtr-ul ( o chestie de gust) vreau mai nou de 2010 pt ca in acel an a suferit cateva modificari importante. Multumesc

» Post actualizat in 27 Jan 2016 20:42

Ia foarte in serios in calcul si K1300GT, motor superpotent, plin de optiuni si te incadrezi si la bani, cauta pe moto.it.

Multumesc, acum intru sa ma documentez. Nu arata asa bn ca gtr-ul dar are ceva optiuni interesante. Am vazut o comparatie pe youtube si tot Gtr-ul castiga :)

» Post actualizat in 27 Jan 2016 21:15

Imi place mai mult cum arata Gtr-ul ( o chestie de gust) vreau mai nou de 2010 pt ca in acel an a suferit cateva modificari importante. Multumesc

» Post actualizat in 27 Jan 2016 20:42

 

Multumesc, acum intru sa ma documentez. Nu arata asa bn ca gtr-ul dar are ceva optiuni interesante. Am vazut o comparatie pe youtube si tot Gtr-ul castiga :)

 

Pffff m-ai bagat de tot in ceata cu bmw-ul asta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Admin

Ia-l serios în calcul, are toate opțiunile din lume, multe nu apar la Gtr nici în 2015 (cruise control, ambele șei incalzite)..plus ca le găsești și cu kilometri putini din 2008, 2009 și te încadrezi și în bani. Un alt avantaj ar fi ca la revanzare nu pierzi mult, Gtr-ul se devalorizează mult, nu înțeleg de ce, este super motorul asta..
Singurul unde iese pe minus Gt-ul este la estetica, tipic BMW, dar în rest este top.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am vazut o comparatie intre ele pe youtube. Gtr-ul a castigat datorita controlului tractiuni oe care bmw nu-l are...in rest numai de bine. Ce ma descurajaza putin( pt ca nu m-am urcat inca pe una) ca pare cam mica eu avand 1,88 si 95 kg . Poate ma insel

» Post actualizat in 28 Jan 2016 08:47

Legat de estetic...trebuie facut un compromis...motorul care-mi place cel mai mult cum arata este z1000sx...daca ar avea ceva mai multa protectie la vant si ar fi mai confirtabila nu as mai sta pe ganduri

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Admin

Or fi luat una fara aceasta optiune, sunt si fara..dar majoritatea au Xenon, ASC (automatic stability control), ESA (electronic Suspension adjustment), RDC (control presiune pneuri), sei incalzite pilot/pasager, Tempomat, mansoane incalzite..

Este avion.. :hug:

Unde n-as avea eu acum 8000 euro pentru asa ceva!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, intr-adevar, mobra voastra era intr-un mare fel :peace:

 

Ps; Va felicit pentru felul in care faceti afaceri, toata lumea este multumita de voi!

Incerc sa satisfac pe toata lumea. Si daca vb de BMW sau poate sa fie Yamaha Honda etc... eu nu ma uit la un client ca si client, ma uit ca la un coleg pe doua roti pe care il pot ajuta transimisand experienta mea.

Asa ca pe langa un motor eu castig un PRIETEN! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...