Sari la conținut

Suzuki service recall


Adixgl
 Share

Postări Recomandate

cum se face treaba asta ?

pe cei care au luat troaca la mana a doua cum ii identifica ? :)

genul asta de actiuni probabil ca au efect doar pe o mica parte a motocicletelor vandute de vreme ce o motocicleta din 2008 ori are deja piesa schimbat ori deja a trecut de 2-3 proprietari :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Recall-ul asta cu schimbatul releului de incarcare a fost si acum cativa ani . Nu stiu exact cand dar mie mi-au schimbat releul la Motorteam ,dupa ce am fost cu talonul sa verific daca si seria mea era afectata .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Recall-ul asta cu schimbatul releului de incarcare a fost si acum cativa ani . Nu stiu exact cand dar mie mi-au schimbat releul la Motorteam ,dupa ce am fost cu talonul sa verific daca si seria mea era afectata .

adica te duci as apur si simplu si verifica ei care e treaba si te programeaza pentru schimb ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

adica te duci as apur si simplu si verifica ei care e treaba si te programeaza pentru schimb ?

Da,eu am fost cu talonul ,au verificat si "eram" pe listă. M-au chemat în 3 săptămâni când a ajuns releul,operațiunea a durat 10 minute .

Acum,nu știu dacă recalul actual nu e chiar cel de atunci ,updatat de site-ul respectiv

» Post actualizat in 04 Feb 2016 12:54

http://www.suzukicycles.com/Recall-Letters

 

Recallul cu pricina e datat 8 martie 2011 ,cel care se refera la schimbarea releului de incarcare la mai multe modele: http://www.suzukicycles.com/Recall-Letters/2008-2009%20Miscellaneous%20Models.aspx

» Post actualizat in 04 Feb 2016 13:00

Din ce vad ,al doilea link nu merge , din primul insa se poate alege 2008-2009 miscelanous models

» Post actualizat in 04 Feb 2016 13:03

Dpmdv site-ul respectiv prezinta o stire eronata , recall-ul a fost in 2011 ..am sa verific si in cartea de service data schimbarii releului

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...