Sari la conținut

Scheme Cu Scutere


mike_aprilia
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 60
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

stii "schema" aia in care nu te imprastii pe jos? ca multi nu o stiu ... si mai sunt cateva de genu` asta ...

eu , unu, nu prea stiu scheme! decat sa fac cercuri, burnout, sa ma ridic pe roata din spate....si cam atat....adica poate stiu si altele dar nu vreau sa stau prin spital :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fain topicu. chiar ma gandeam k nu se mai deschide nici un topic mai fain si devine suuuper plictisitor. ce pot sa zic de scheme.....eu personal pot sa fac wheelie dar mi-e frica pt ca nu ma risc sa cad. (dingura oara cand am facut wheelie am cazut :crack: ) stoppie nu ma laud dar sunt destul de bun. am facut odata unu asa de sus ma ridicasem ca fara sa exagerez un centimetru mai aveam si cadeam un bot dar am avut o satisfactie mare dupa aia. burnout si eu ca toata lumea.......si in rest chestii din astea destul de simple dar care necesita anentie si concentrare unele mai simplute unele mai dificile. CE SA MAI LUNGESC....MI-AM FACUT UN FILMULET CAND FACEAM SCHEME ASTA VARA AVETI LINKUL AICI. EU SUNT CEL CU APRILIA.

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=eFw7uZ7NIls :crack: sa imi ziceti ce parere aveti. nu sunt cine stie ce schemele dar soundtrackul e fain :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai nu pot sa pun filmulete in format 3gp aici k va aratam ca faceam si yo cate ceva...si apoi burnout ca la mine nu ati mai vazut :crack: :cheers: ... Dar dak vreti neaparat sa vedeti intrati pe www.yocorni.piczo.com si dat la sectiunea ''poze de la curse''...si sunt acolo filmuletele...

V-am pupat pe bot cu roata spate si va doresc numai bineeee!!!!

:P :crack: :crack: :blink:

:hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai nu pot sa pun filmulete in format 3gp aici k va aratam ca faceam si yo cate ceva...si apoi burnout ca la mine nu ati mai vazut :crack: :cheers: ... Dar dak vreti neaparat sa vedeti intrati pe www.yocorni.piczo.com si dat la sectiunea ''poze de la curse''...si sunt acolo filmuletele...

V-am pupat pe bot cu roata spate si va doresc numai bineeee!!!!

:P :crack: :crack: :blink:

:hug:

 

 

V-a placut mey burnout'u meu cu scartz-scartz'uri??? :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce vorbiti ma eu am facut burnout si am scos fum cu el limitat si niciun fel de tuning.pe ciment :cheers: Pusesem si un filmulet da nu mai stiu pe unde.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...