Sari la conținut

Sisteme Nos Pentru Scutere/motoare


Postări Recomandate

Ma scuzati ca am mai postat odata dar i-am zis domnului CobraArt sa imi schimbe titlul dar nu a luat in considerare cererea mea. Sper ca nu sa suparat nimeni. Sa recapitulam . Sistemul contine triggerul , furtunasul , 5 butelii si intructiuni de montare. Mai sunt 3 sisteme. Pretul este de iarna si zic ca este unul destul de mic. Sistemul a fost testat la motoare pana in 400cc(cu un singur filtru de aer).Puteti pune orice fel de intrebare ca sunt dispus sa va raspund.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

asa... si crezi ca ma incanta afirmatiile tale? Daca esti asa interesat incearca sa aduci sa vedem daca se poate si cat te costa. Acuma intrebarea capcana... cum le scoti din vama... ca eu stiam ca nu poti sa aduci butelii si chestii de genu deci ma scuzi dar la pretul ala care l-ai specific se adauga mult mai multe chestii deci relax.Eu am specificat ca e usor negociabil pretul. Daca esti interesat postez aici cu toate datele si cat am platit ca sa aduc in tara. Daca nu ma insel tu ai parut interesat si dupa aia te-ai dat lovit deci te rog sa nu faci afirmatii ca dai dovada ca esti infantil. Daca imi aratai un site din romania unde scria ca pretul acestui produs este de nu stiu cat atunci nu ziceam nimic dar asa e de pe ebay si nu se baga nimeni sa iti aduca butelii si chestii de genu. Uneori un pic de rationament si de gandire am putea sa dam dovada. Merci.

Editat de Ruba
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Asa... si prietene te ajunge cam la 40-50 de euro tot si eu le dau cu 90 de euro negociabil. Nu vad care e problema. Eu le dau pentru cei are nu vor sa astepte si care nu sunt fomisti ca au vazut undeva cu 10 euro mai putin dar trebuie sa astepte 2-3 saptamani. Tinere chiar nu iti vad efectul si eficienta in topicul asta mai ales in viata asta. Cei care au cumparat au fost multumiti si eu am fost cinstit cu ei si le-am explicat orice. Cred ca stresul si nervii mei valoreaza macar 30 de euro la fiecare sistem(daca nu vi le dau la pretul pe care le-am luat). Va astept ca fac reduceri mari ca vreau sa scap de ele.

Editat de Ruba
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Motor in 4 timpi ? Normal ca este posibil. Ia zi-mi la filtrul de aer ai cutie sau ai filtru sport? Trebuie doar sa dai o gaura de 8mm(cam asa) in filtrul de aer si sa pui legi fultunasul (adica sa strangi un fel de surub). Astept un raspuns de la tine. Bafta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asa... si prietene te ajunge cam la 40-50 de euro tot si eu le dau cu 90 de euro negociabil. Nu vad care e problema. Eu le dau pentru cei are nu vor sa astepte si care nu sunt fomisti ca au vazut undeva cu 10 euro mai putin dar trebuie sa astepte 2-3 saptamani. Tinere chiar nu iti vad efectul si eficienta in topicul asta mai ales in viata asta. Cei care au cumparat au fost multumiti si eu am fost cinstit cu ei si le-am explicat orice. Cred ca stresul si nervii mei valoreaza macar 30 de euro la fiecare sistem(daca nu vi le dau la pretul pe care le-am luat). Va astept ca fac reduceri mari ca vreau sa scap de ele.

fratior...nu vreau sa ma bag aiurea..chair scuza-ma

zici ca el le aduce pe 50 de euro cu totul

dar u....mai ti minte cand vindeai cu 200 de euro:=/ sau am uitat eo

parca asta era pretul 200 nu??

sicer

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asa si? Sincer nu am vandut nici unul la pretul ala. Nu cred ca e problema ta cat ceream eu. Poate analizam piata.Acum mi se pare un pret foarte fair si la care nu prea cred ca mai scad ca asta e.Ca intotdeauna trebuia sa se bage unu din prin bucale. Mai frate nu vreau sa te iau la p**a dar chestia asta cu bagatul in fiecare topic incepe sa deranjeze.Eu cand vad chestii eronate pe site pe site nu comentez doar ca rad cu prietenii cand le zic.Nu ai nici un drept sa imi comentezi pretul doar sa il negociezi.Daca vrei iti argumentez pretul asta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asa si? Sincer nu am vandut nici unul la pretul ala. Nu cred ca e problema ta cat ceream eu. Poate analizam piata.Acum mi se pare un pret foarte fair si la care nu prea cred ca mai scad ca asta e.Ca intotdeauna trebuia sa se bage unu din prin bucale. Mai frate nu vreau sa te iau la p**a dar chestia asta cu bagatul in fiecare topic incepe sa deranjeze.Eu cand vad chestii eronate pe site pe site nu comentez doar ca rad cu prietenii cand le zic.Nu ai nici un drept sa imi comentezi pretul doar sa il negociezi.Daca vrei iti argumentez pretul asta.

ba esti nebun??

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...