Sari la conținut

Nu Suntem Egoisti...


Postări Recomandate

post-11456-1167943070_thumb.jpgpost-11456-1167940056_thumb.jpgpost-11456-1167940056_thumb.jpgpost-11456-1167940056_thumb.jpga fost superb :crack: mai ales sus...unde am dat de viscol si nameti ca-n povesti...cred ca v-ati dat seama deja ca am urcat iar pe Rarau...de data asta am innoptat acolo. am fost 4...matryce cu 2 colegi si eu...de la sihastrie pana la meteo am urcat solo amandoi.

post-11456-1167940481_thumb.jpg

post-11456-1167941519_thumb.jpg

post-11456-1167942072_thumb.jpg

Editat de dantu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

a fost superb :crack: mai ales sus...unde am dat de viscol si nameti ca-n povesti...cred ca v-ati dat seama deja ca am urcat iar pe Rarau...de data asta am innoptat acolo. am fost 4...matryce cu 2 colegi si eu...de la sihastrie pana la meteo am urcat solo amandoi.

 

Unde ati dormit ? Doar, nu in cort !

Exista vre un refugiu sau vreo stana ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Unde ati dormit ? Doar, nu in cort !

Exista vre un refugiu sau vreo stana ?

 

 

ai unde dormi pe Rarau...ori la cabana mare, ori la pastorala...mai e si meteo pe acolo...nush dc, dar merge f rau netul si nu am sa mai pot pune foto...sorry...erau chiar f faine....cu viscol, patinaje si tot tacamul...am sa incerc maine sa mai adaug...

post-11456-1167942599_thumb.jpg

post-11456-1167943544_thumb.jpg

Editat de dantu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ba copii ......voi nu aveti teme de vacanta? :cheers:

la invatat cu voi ....lasati motoarele :P

bravo bre....

mai bine scoate si tu vaca aia la munte putin, la aer curat...pe la mijlocul lui ian cica mai vine un val de zapada, deci pana atunci mai trebuie facute vreo enshprezeze ture pe Rarau... :crack: ultima data am urcat pe Rarau aseara si-am tractat o bicicleta pana la cabana :crack:) stiu...nu suntem tocmai intregi la cap...ideea e ca, daca iti pui niste cauciucuri mai coltoase poti urca si cu dominatorul fara probleme (pana la urmatorul val de zapada)...eu astept totusi vara cu bratele deschise sa ne strangem mai multi si sa facem un Rarau-Giumalau cu vreo 2 nopti petrecute in cortu(uri) si focuri de tabara inalte de la 2 m in sus :crack:

Editat de dantu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

incerc sa mai pun foto...poate am mai mult noroc de data asta.. :-S

Sal'tare,foarte tare iesirea voastra,si eu am avut multe astfel de iesiri tit cu un Minsk dar din pacate nu am poze de atunci.Acum vreu sa-l vand pt a-mi lua un enduro in 4 timpi.Sti cumva pe cineva interesat?Uite poze cu mot meu :crack:

post-15018-1168192146_thumb.jpg

post-15018-1168192235_thumb.jpg

post-15018-1168192326_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sal'tare,foarte tare iesirea voastra,si eu am avut multe astfel de iesiri tit cu un Minsk dar din pacate nu am poze de atunci.Acum vreu sa-l vand pt a-mi lua un enduro in 4 timpi.Sti cumva pe cineva interesat?Uite poze cu mot meu :lol:

iti stiu drujba. am mai vazut un topic in care i-ai facut prezentarea. mi se pare super, cu exceptia tobei pe care daca o modificai putin iesea si mai tare ca aspect si utilitate (pe coclauri). pe mine ma enerveaza cand ating cu toba cate crengi sau alte tampenii...a ta e mai inalta, dar schimbarea pozitiei tobei ar fi fost chiar bine venita. la noi in oras nu cred ca iti putem gasi clienti, dar spune un pret...mai intreb si eu pe ici colo si daca gasesc ceva te anunt. noi, cei care avem minskuri, vrem sa mai avansam dupa ce mai capatam experienta (tot enduro 4 timpi visam si noi), deci in randul nostru nu prea sunt sanse sa gasim clienti...poate o generatie mai noua decat noi care omoara acum o mobra/hoinar, scooter sau moped :) spune un pret si daca gasesc ceva te anunt. bafta! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

SUPERR tare iesirea voastra. :lol: SUPERR tare traseul cu zapada. :D In Bucuresti e primavara 100%.

Poate anul asta sa ajung si eu la voi o data... :cheers:

Bafta! Tineti-o tot asa! :)

 

Ce cauciucuri ai avut? Alea rusesti, originale, sau ceva cu cuie?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

SUPERR tare iesirea voastra. :) SUPERR tare traseul cu zapada. :D In Bucuresti e primavara 100%.

Poate anul asta sa ajung si eu la voi o data... :cheers:

Bafta! Tineti-o tot asa! :D

 

Ce cauciucuri ai avut? Alea rusesti, originale, sau ceva cu cuie?

cred ca ne avem in listele de mess ...eu dantu 2005 si u mihai planeta5 parca...daca ajungi prin zona (la vara probabil) dai un mesaj ceva...ori mail. Bafta! :lol:

 

am avut cauciucuri"originale"rusesti numai ca ale mele erau intr-o stare mult mai buna decat ale lui dantu

daca ai vedea ce cald s-a facut la Campulung te-ai lasa de scoala :crack:) eu nu am avut timp de iesit la ture pana acum, dar maine dau o tura...i-am schimbat cablul de acceleratie si manerele, i-am reglat ambreajul si m-am speriat de cum o ia de pe loc...daca dai drumul la ambreaj smuceste si da sa plece in patinaj fara sa-l turezi f tare in prealabil...parca n-ar fi Minsk :eek:)si i-am mai facut mici reglaje...chichitze... Maine s-ar putea sa primesc un cauciuc de la Petrica (Alexandria) si am sa-mi schimb opinca de pe fata. Bafta si sper sa vii vineri si sa tina vremea asa pana atunci.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cred ca ne avem in listele de mess ...eu dantu 2005 si u mihai planeta5 parca...daca ajungi prin zona (la vara probabil) dai un mesaj ceva...ori mail. Bafta! :lol:

daca ai vedea ce cald s-a facut la Campulung te-ai lasa de scoala :eek:) eu nu am avut timp de iesit la ture pana acum, dar maine dau o tura...i-am schimbat cablul de acceleratie si manerele, i-am reglat ambreajul si m-am speriat de cum o ia de pe loc...daca dai drumul la ambreaj smuceste si da sa plece in patinaj fara sa-l turezi f tare in prealabil...parca n-ar fi Minsk :crack:)si i-am mai facut mici reglaje...chichitze... Maine s-ar putea sa primesc un cauciuc de la Petrica (Alexandria) si am sa-mi schimb opinca de pe fata. Bafta si sper sa vii vineri si sa tina vremea asa pana atunci.

:D :D :eek: :cheers: :crack: :) NU-MI MAI FA IN CIUDA!!!! crap de nervi parca sunt un peste pe uscat fara droanga faza mai najpa e ca nici nu stiu sigur dak vin in weekend

Editat de stefanmatryce
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:) :D :crack: :cheers: :D :lol: NU-MI MAI FA IN CIUDA!!!! crap de nervi parca sunt un peste pe uscat fara droanga faza mai najpa e ca nici nu stiu sigur dak vin in weekend

am iesit ieri la o tura, dar f scurta...destul de lunga incat sa trec pe langa martieni totusi...nu am avut probleme, am scapat si de data asta...prea curand nu am sa mai pot iesi...nici nu prea mai am si in plus imi croncane dureros de tare pinionul de la lantul primar...stii tu...ala mare de 45 RON. Cum termin cu permisul am sa-mi iau si asa ceva ca nu mai pot iesi cu croncaneala asta...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in sfarsit au venit si fotografiile de pe rarau deoarece dantu nu prea are net sau are dar numai pe jumate m-am gandit sa le mai pun eu inca odata

 

in sfarsit au venit si fotografiile de pe rarau deoarece dantu nu prea are net sau are dar numai pe jumate m-am gandit sa le mai pun eu inca odata

post-14117-1168771979_thumb.jpg

post-14117-1168772016_thumb.jpg

post-14117-1168772096_thumb.jpg

post-14117-1168772115_thumb.jpg

post-14117-1168772252_thumb.jpg

post-14117-1168772347_thumb.jpg

post-14117-1168772391_thumb.jpg

post-14117-1168772433_thumb.jpg

post-14117-1168772472_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...