Sari la conținut

Alegere Cizme Iarna


Tzache*
 Share

Postări Recomandate

Am tot cautat pe net niste cizme pt sezonul rece. Pana acum am ajuns la Dainese Fulcrum C2 Gore-Tex si Alpinestars Web Gore-Tex (buget 1000-1200 lei)

pe cele de la Dainese, le-am vazut, dar vreau neaparat sa vad si cum arata Alpinestars-urile. Stiti vre-un magazin care comercializeaza alpinstars in bucuresti ?

 

In alta ordine de idei, e cineva care a avut unul din modelele astea ? Poate sa imi faca un review ? Ce alte variante ati mai adauga ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am TCX X Five Goretex, excelente. Waterproof 100%, piele complet, comode, goretex care tine temperatura ok. Mai jos de 8-10 grade nu am mers cu ele, dar cu ciorap normal mi-a fost f bine in ele, in mod sigur poti forta nota si pana la 0 grade cu ciorapi mai seriosi. Ca maxim de temperatura, le-am purtat in august, pe la 35 grade, mi-a fost doar putin cald.

Si sunt departe rau cu pretul fata de bugetul tau, am dat 350 lei pe ele, luate de aici, de pe forum (noi). E un topic la sectiunea de vanzari echipamente, Andrei Petra parca e userul, aducea mai multe modele.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc frumos de sfaturi. Stocul celor de la kronau este ... ca si inexistent. Astept raspuns de la userul AndreiPetra pt TCX X Five. In rest, mai cautam :)


» Post actualizat in 11 Nov 2016 21:44

Am luat in seara asta TCX x five evo goretex. Par foarte ok cizmele, ramane sa vedem cum se comporta in timp.

P.S. Recomand cu caldura userul AndreiPetra

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...