Sari la conținut

Plimbare Ruse 05.03


Gabi M
 Share

Postări Recomandate

Salutare,

Care vreți să veniți mâine la o plimbare până la Ruse sunteți așteptați la ora 11 la Petrom sos Giurgiului.Mers lejer ca de început de sezon. Până acum suntem câteva maxi-taxi și ceva moto. See you there :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare tuturor la prima mea postare! La care Petrom ar fi punctul de întâlnire? Cel de la intersecția cu strada Toporași sau mai este alt PETROM către Gara Progresul? Inca ceva: o oră aproximativa pentru întoarcere? Nu de alta, dar mă cam ispitește și Piața Victoriei.

Editat de Earthbellybutton22
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@ Earth bellybutton 22...pe la 4 eu zic că o să fim acasă. Și da...la Petrom-ul menționat de Vali. PM cu numărul tău dacă vrei să îți dau un location.

» Post actualizat in 04 Mar 2017 18:30

@KZet...ai rezolvat cu bateria?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@ Earth bellybutton 22...pe la 4 eu zic că o să fim acasă. Și da...la Petrom-ul menționat de Vali. PM cu numărul tău dacă vrei să îți dau un location.

» Post actualizat in 04 Mar 2017 18:30

@KZet...ai rezolvat cu bateria?

 

 

EARTHBELLYBUTTON22,PE LA 11 AM FI LA PETEOM PE SOS GIURGIULUI(AIA DE DUPA CAPATUL TRANVAIULUI DUPA DEDEMAN)Poate chiar 10:45

 

Va multumesc amândurora insa vad ca se pleaca si catre Namaiesti si dat fiind ca eu sunt posesor de enduro touring, parca as merge intr-acolo. Nu va bazati pe mine (ar fi culmea! :-D) insa poate apar si eu. Oricum va doresc o plimbăre minunata!

Editat de Earthbellybutton22
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Noi am ramas in urma si ne am oprit la Ruse. As fi mers si eu la Veliko, dar prietenii care m au invitat au vrut la Happy Bar. Ce a patit dl cu Aprilia 250RS? Ca se intorcea cand intram in vama.

Editat de alexb
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...