Sari la conținut

Inchirieri moto tm


drakushor
 Share

Postări Recomandate

Vizitator _Raul_

Singurii despre care eu stiu sa inchirieze motociclete la nivel de afacere exista in Bucuresti si Cluj.

In Timisoara am avut colegi care au inchiriat pentru prieteni de-ai lor, straini veniti in concediu in Ro, motoare de teren de la EnduRoMania in Caras. Dar oamenii au mers exclusiv la namol in judetul vecin.

Cred (dar nu sunt deloc sigur despre asta) ca cei de la Adrenaline Racing inchiriau si ei motociclete de teren pentru eventuali participanti la competitii de profil din RO. Repet, cred.

Oferta variata si motoare faine gasesti la Budapesta. Am cautat eu acum cateva zile si, cel putin pe gama enduro-turism si commutere de 600 exista cam tot ce vrei - 1200 GS LC si normal, cam toata gama de 650/700/800 de la Bmw, Triumph 1200 si 800 XC, Africa Twin-ul nou, Transalp 700, Kawasaki Er6 simplu si carenat, Strom 650 si 1000, atat model anterior cat si ultimul... Are/au de unde alege. Atata tot ca nu au garantii mici, fiindca si motoarele is modele destul de noi. Sa zic ca la GS LC si Triumphul 1200 era 1000 de euro, dar nu mi se pare exagerata la cat costa motocicletele respective.

 

Scrie ce ai nevoie, pentru cate zile, daca respectivul/ii vor merge intr-o tura si cu tine, etc si poate primesti oferte private.

Ia in calcul si vanzatorii de motociclete sh din TM, poate sunt dispusi sa inchirieze ceva din stoc. O parere.


» Post actualizat in 09 Apr 2017 10:16

Pana una alta, uite aici afacerile din Ro:

https://www.google.com.ua/search?q=motorcycle+rental+romania&oq=motorcycle+rental+romania&aqs=chrome..69i57j69i60.9257j0j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8#q=motorcycle+rental+romania&rflfq=1&rlha=0&rllag=45494456,24926722,148792&tbm=lcl&tbs=lf_msr:-1,lf_od:-1,lf_oh:-1,lf_pqs:EAE,lf:1,lf_ui:2

Editat de DeVazut_TM
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ms Raul ! Perioada ar fi 13-21.04 , si e pentru un prieten al unei prietene .... Omul vine din State si sta o saptamana pe aici si avea nevoie de un motor .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator _Raul_

Deci probabil aterizeaza pe Bucuresti. Una din afacerile de inchirieri din Bucuresti este a user-ului @extremusski de pe forum. Poti vb si direct, pe forum, cu el.

Concediu placut si sa aiba parte de distractie maxima omul ;) !

Editat de DeVazut_TM
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 years later...

daca aterizeaza la Cluj atunci poate inchiria BMW 1250, 1200, 800 sau 650 de la Adventure Motorcycle Tours din Turda https://motorcycle-tours.travel/

La o adica firma poate si livra motorul la Timisoara-probabil se adauga benzina pentru transfer

Editat de alintransylvania
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...