Sari la conținut

Carene aftermarket Kawasaki zx 68


alzayr
 Share

Postări Recomandate

Salut,

in primul rand nu stiu daca am postat in categoria buna.

M-ar interesa un set de carene pentru Kawa zx 6r 2008. Ce parere aveti de cele aftermarket? Ideea este ca ale mele mai trebuiesc pe alocuri vopsite ba mai sunt ciobite, etc.

Daca stau sa repar si sa revopsesc cred ca ajung mai scump , plus de asta au cam trecut 10 ani de ploi si soare peste ele. Inteleg ca poate calitatea nu este aceeasi ca la cele originale dar totusi..?

M-ar interesa parerile celor care au asa ceva, nu neaparat pentru modelul meu de motocicleta

Multumesc,

Marcel

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca te referi la cele de China, ma bine le repari pe ale tale, nu cred ca ajungi sa dai 400e.Pe langa faptul ca nu se imbina bine, plasticul incepe sa se deformeze de la caldura si devine casant.Carenele mele au 17ani si sunt in stare perfecta, singura operatiune a fost polish+lac.

Editat de kawazaki
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca te referi la cele de China, ma bine le repari pe ale tale, nu cred ca ajungi sa dai 400e.Pe langa faptul ca nu se imbina bine, plasticul incepe sa se deformeze de la caldura si devine casant.Carenele mele au 17ani si sunt in stare perfecta, singura operatiune a fost polish+lac.

si plus de asta, cred ca gasesti pe ebay SH destul de ieftine..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...