Sari la conținut

Accident usor Timisoara , ulei pe carosabil .


foxxbiker
 Share

Postări Recomandate

eu am sunat pt ca pe diagonala unei intersectii din Bucuresti atarna la 1m de sol un cablu de ..ceva. telefon, telegraf, mama ma-sii. si trebuia sa il iei usooor pe capota sa poti trece. am fost intrebat de ce am sunat la ei, si mi s-a spus ca astea sunt problemele primariei. alta data, am sunat ca era un WC ecologic rasturnat de pe trotuar peste un sens de mers (1 banda) pe langa blocul meu. Am fost pus sa sun eu la Politia Locala, si eventual sa ma duc sa vad pe WC al cui e (se faceau lucrari in zona).

 

in concluzie, daca suni la 112 sa anunti un (fel de) obstacol pe carosabil care incurca serios circulatia, e problema primariei. sau a politiei locale. sau a oricui are program doar luni-vineri intre 8 si 17. indepartarea urgenta a obstacolului? vise....

Editat de XaeL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am o problema cu groapa aia de la Ciurel, cum vii de la Crangasi spre Lujerului, pe linia tramvaiului 41. Acolo in curba de la podul Ciurel este o constelatie de gropi, destul de adanci. Nu se vad de la distanta pentru ca sunt in curba si cand ploua sunt pline cu apa.

Era sa sar de pe vitezana, noroc ca am prins una mai mica si deja iesisem din curba. Luni depun sesizarea la Primarie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...