Sari la conținut

Accident între romana si victoriei


riderontornadoes
 Share

Postări Recomandate

Ma gandesc ca in calitate de posesor de autobuz Goldwing pot avea o parere corecta

Asa cum a spus si @littlekriminal daca intentionezi sa mergi drept printre sirurile de masini atata timp cat trece ghidonul (dupa caz oglinzile) trece toata mobra, Daca insa incerci sa faci un slalom trebuie sa fi atent intrucat ai toate sansele se dai cu cutiile de masini.

Problema este ca ghidonul si oglinzile sunt mai sus decat cutiile asa ca sunt situatii in care desi trece ghidonul dai cu cutiile de masini.

Oricum este o chestiune de obisnuinta in privinta gabaritului si respectiv ce si cat pot face cu mobra.

 

@Edd si @B.B. am fost si eu tentat sa spun ca nu poti depasi latimea motocicletei i dar iata ca am niste cutii laterale pe Transalp care par ca depasesc gabaritul. Cu prima ocazie am sa le masor sa vad cum sta treaba.

Si nu este specificat pe undeva prin instructiunile de montaj vreo conditie de gabarit..

Acuma ce sa spun, piesa agabaritica sunt eu cand ma sui pe motor :crack:

 

Iata cam cum arata din spate:

post-89376-0-98125700-1511182783_thumb.jpg

 

Acuma din fata parca nu este chiar asa de rau:

post-89376-0-97146700-1511183044_thumb.jpg

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...