Sari la conținut

Parbriz Suzuki Rg 250


Vizitator stress_L&P
 Share

Postări Recomandate

Vizitator stress_L&P

multumesc frumos! deocamdata mobra e in casa, trece printr-un proces de reconditionare si schimbare a motorului! :blink: dar prin martie cel tarziu cred ca e gata!

 

informativ, cat te-a costat? :lol: :rose:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator stress_L&P

respectivele carene numai eu le stiu de cel putin 8 ani. separate de rg, au fost luate cu gandul de a fi puse pe ij dar nu au mai fost puse! datorita minunatelor conditii de stocare :rose: parbrizul s-a spart. au fost intr-un loc unde toate se aruncau claie peste gramada! bine ca nu s-au bulit carenele! :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator stress_L&P

o sa pun in curand, trebuie sa ii vopsesc cadrul mai intai! ce ziceti de un portocaliu fosforescent? la fel si rotile? si carenele un albastru deschis! nu stiu cum dreq se numeste nuantza dar e faina rau de tot! ea acum e bleumarin cu rosu. si in acte e bleu :rose:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

o sa pun in curand, trebuie sa ii vopsesc cadrul mai intai! ce ziceti de un portocaliu fosforescent? la fel si rotile? si carenele un albastru deschis! nu stiu cum dreq se numeste nuantza dar e faina rau de tot! ea acum e bleumarin cu rosu. si in acte e bleu :rose:

 

Dar de un roz ce zici??

Nu crezi ca te prinde??

 

Mai bine incerci albastru cu negru, albastru cu galben; albastru cu o nuanta de orange dragutza!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...