Sari la conținut

La Plimbare Prin Tara!


k_davre
 Share

Postări Recomandate

va salut cu stima si respect!!

in luna decembrie si ianuarie io m-am tot plimbat

prin tara si prin mai multe locuri

.nu va aburesc prea mult am facut niste poze si sa va arat si dumneavoastra cateva

cu acazia asta tin sa lut totii motociclistii cu care m-am intalnit pe drum si nu numai

cam atat drum uscat. :lol: :D :blink: :rose:

post-2207-1169143986_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vai vai vai! tu iti bati joc de noi, mey cadavrule? ce topic e asta in care anunti nu shtu ce poze si cand colo nici macar juma de poza nu e descarcata, eu cred ca iti bati joc de noi, frate! si mai zici ca nu ne aburesti...pai tu chiar asta faci !

pe mine m-ai cam dezamagit ..nu stiu ce se intampla cu mata de la o vreme....noroc cu tiby care te-a scos cat de cat din....rusine.....

sa ne traiesti mey tiby!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vai vai vai! tu iti bati joc de noi, mey cadavrule? ce topic e asta in care anunti nu shtu ce poze si cand colo nici macar juma de poza nu e descarcata, eu cred ca iti bati joc de noi, frate! si mai zici ca nu ne aburesti...pai tu chiar asta faci !

pe mine m-ai cam dezamagit ..nu stiu ce se intampla cu mata de la o vreme....noroc cu tiby care te-a scos cat de cat din....rusine.....

sa ne traiesti mey tiby!

:crack: BAFTA!!!. Hai mai nu va suparati pe el poate a avut ceva probleme, oricum el intra mai rar pe net si probabil nu a avut timp sa l-e puna, dar va garantez eu ca el nu dezamageste pe nimeni :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:lol: BAFTA!!!. Hai mai nu va suparati pe el poate a avut ceva probleme, oricum el intra mai rar pe net si probabil nu a avut timp sa l-e puna, dar va garantez eu ca el nu dezamageste pe nimeni :haha:

 

hahahha! dar chiar ca tu probezi zicala cum ca: prietenul la nevoie se cunoste"...mey tiby,,esti dragutz foc...(app, ghici cine a venit pe la zimnicea anu asta in vizita pe la tine....te pomenesti ca eu :crack: :lol: ) asta in cazul in care nu stii cu cin' vorbesti...hihiih...

chestiunea e urmatoarea:daca nu ai timp, nu mai promite, stiti voi..lauda de sine...

oricum, tiby man esti :lol:

hai sa traiesti :moron:

 

hai ca incerc sa pun si eu ceva foto aici, daca el nu o fost in stareeee(asha, ca sa-i fac in necaz :P )

 

in pozele astea era sa-l inghita maracinii aia, cu tot cu bmw..ce-am mai ras...

post-15429-1169645127_thumb.jpg

post-15429-1169645201_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da mey tiby stie el ceva nu imi merge netu si astept si sa ajung in zone mai reci unde merge netu bine

mai mai mai imperia ca tot esti noua venita nu stii ca trebuie sa iti complectezi si datele ca sa vada lumea cine esti si de unde esti ce motor ai si altele???

iar pozele vor venii ci siguranta asa cum zicea si tiby

cu toate ca vad ca altii pun poze cu mine intr-o veselie

heheheheh

cam atat

:moron: :P :lol: :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mey , da curios mai esti....observ ca nu esti la curent cu toate informatiile...trebuia sa stii ca eu..sunt cam scumpa la vedere...tot o enigma am ramas, dar una mai evoluata, intra-devar

oricum...daca te intereseaza mai multe.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mey , da curios mai esti....observ ca nu esti la curent cu toate informatiile...trebuia sa stii ca eu..sunt cam scumpa la vedere...tot o enigma am ramas, dar una mai evoluata, intra-devar

oricum...daca te intereseaza mai multe.....

hehehehda nu pt mine bre

pt toata lumea dupa acest forum

asa cum facem noi toti.............

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si normal ca punem intr-o veselie poze cu tine, din moment ce unora le pasa mai mult de forum-ul asta decat tie... si in loc sa ne multumesti frumos...ca iti facem un serviciu..(adik te scutim pe tine de downloadat)..of of, te-ai cam schimbat, tarile reci te fac cam..sloi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si normal ca punem intr-o veselie poze cu tine, din moment ce unora le pasa mai mult de forum-ul asta decat tie... si in loc sa ne multumesti frumos...ca iti facem un serviciu..(adik te scutim pe tine de downloadat)..of of, te-ai cam schimbat, tarile reci te fac cam..sloi

MAI LASA BAIATUL IN PACE!!! DE CE VB ASA CU EL??? M-AM SUPARAT PE TINE :moron: E PRIETENUL MEU SI II IAU APARAREA :crack: . pai de unde mai sa stiu daca ai venit la mine, daca tu nu te-ai prezentat... Acum stiu cine estiiii. :lol: SA NE TRAIESTI!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

veeezi??????? nu eram eu motivata degeaba. gata, am incetat cu "atingerile" ca vad ca nu e prea bine pentru siguranta mea sa te supar pe tine, mey tiby..okok...

anyway multam!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

veeezi??????? nu eram eu motivata degeaba. gata, am incetat cu "atingerile" ca vad ca nu e prea bine pentru siguranta mea sa te supar pe tine, mey tiby..okok...

anyway multam!

nu ai pt ce mai fata :lol: si totusi lasa baiatul in pace, nu te mai lua de el :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

veeezi??????? nu eram eu motivata degeaba. gata, am incetat cu "atingerile" ca vad ca nu e prea bine pentru siguranta mea sa te supar pe tine, mey tiby..okok...

anyway multam!

 

ok, acuma sunt si io curios, cine esti tu, mai imperia?? :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ok, acuma sunt si io curios, cine esti tu, mai imperia?? :crack:

 

mey draga, ce lume curioasa aici pe forum.....ma flateaza curiozitatea vostra, serios.sunt....o pisica cu okelari, care aspira la...inalte senzatii motoristice....atata tot. daca aveti intrebari, va rog sunati la nr.de tel.0727-002002.multumesc.

evetual sunt si...

 

mey draga, ce lume curioasa aici pe forum.....ma flateaza curiozitatea vostra, serios.sunt....o pisica cu okelari, care aspira la...inalte senzatii motoristice....atata tot. daca aveti intrebari, va rog sunati la nr.de tel.0727-002002.multumesc.

evetual sunt si...

 

app , sunt si eu o fetiza dragalasha...numa' ca de ce scrie membru acolo, nu shtu..asa ca va rog iertati-mi neconcordanta .multumesc.

 

iar in realitate sunt cam asa:

 

deci asa:

post-15429-1170091449_thumb.jpg

Editat de imperia
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mey draga, ce lume curioasa aici pe forum.....ma flateaza curiozitatea vostra, serios.sunt....o pisica cu okelari, care aspira la...inalte senzatii motoristice....atata tot. daca aveti intrebari, va rog sunati la nr.de tel.0727-002002.multumesc.

mai draga imperia

de ce ne duci in eroare

a?

io a m sunat la numaru ala de tel si.......... :crack: nik

hmmmmmmmmmmmmm

fetele din ziua de azi..............

NA!NA!NA!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:haha:

 

in primul rand: :lol:

in al doile arand: :lol:

in al treilea rand: :crack:

in al patrulea rand: :moron: :P

in al cincilea rand: :lol: :lol:

si

in al saselea rand: :cheers

......................................................

si special ptr k_davre,care o comentat cam asa:

"mai draga imperia

de ce ne duci in eroare

a?

io a m sunat la numaru ala de tel si.......... nik

hmmmmmmmmmmmmm

fetele din ziua de azi..............

NA!NA!NA!"

 

pentru ca stiam ca tu cazi in capcana , d-aia..hehehe ce rad. si nu ti-a rapsuns chiar nimeni? vai vai vai..toate fetele din ziua de zi se cam feresc de mata, oare de ce?

app...nu te mai lasa asa purtat de val, ca uite! ce s eintampla, no answer..

Editat de imperia
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

MAI CHIAR TI S-A PROMIS UN BMW F650??? CINE OARE O FI ACELA CARE TI-L DA??? STAU SI MA INTREB :) PROBABIL OMUL ALA CARE MI-A FACUT SI MIE UN BINE??? :haha: ORICUM NICI NU STIU CUM SA II MULTUMESC PT GESTUL LUI :baldy: NU STIU CATI DIN TARA ASTA AR FACE ASA CEVA. BAFTA OMULE SI SA AI GRIJA DE TINE SI SA NE VEDEM CU BINE!!! :grinbandit:

 

PT. IMPERIA :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

MAI CHIAR TI S-A PROMIS UN BMW F650??? CINE OARE O FI ACELA CARE TI-L DA??? STAU SI MA INTREB :( PROBABIL OMUL ALA CARE MI-A FACUT SI MIE UN BINE??? :) ORICUM NICI NU STIU CUM SA II MULTUMESC PT GESTUL LUI :lol: NU STIU CATI DIN TARA ASTA AR FACE ASA CEVA. BAFTA OMULE SI SA AI GRIJA DE TINE SI SA NE VEDEM CU BINE!!! :bigstar:

 

PT. IMPERIA :)

:) :haha: :grinbandit: :baldy: :) :) :) :) :) and

bravo tiby! las' ca stie el..se multumeste, iti spun eu, cu bucuria care ti s eciteste in privire.. :lol: asa ca..stai fara grija tu..

P.S. pe bune! pe bune si nebune! am si martori(desi el crede ca nu-s in stare, i-o faq eu,heheh..)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:) :haha: :grinbandit: :bigstar: :) :) :) :) :) and

bravo tiby! las' ca stie el..se multumeste, iti spun eu, cu bucuria care ti s eciteste in privire.. :) asa ca..stai fara grija tu..

P.S. pe bune! pe bune si nebune! am si martori(desi el crede ca nu-s in stare, i-o faq eu,heheh..)

Mai acum el sa nu o ia drept barfa, ca nu il barfim :baldy:

BAfta!!! :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...