Sari la conținut

Motocicleta fara limitare A2


kephyr
 Share

Postări Recomandate

Salutare, 

E posibil sa se fi întrebat deși nu am găsit, dar aș dori să îmi cumpăr un Kawasaki er6n că prin motor, are destul așa de început și e destul de accesibil că preț, dar găsesc foarte multe variante limitate a2. Cum se procedează pentru eliminarea limitării? Mersi

Asfalt uscat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De ce te-ai complica in a cumpara una limitata si sa faci demersiurile pentru delimitare,cand poti sa-ti iei una direct nelimitata?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca vrei sa iti mearga bine pe viitor este bine sa NU te grabesti cu nimic din ce tine de motociclism, inclusiv achizitia unei motociclete.
Daca vrei sa iti faci si viata usoara, evita cat mai mult complicatiile :D mai ales in care poti intra prin graba, sau cele pe care vrei sa ti le faci cu mana ta (vezi pe alte topicuri/grupuri cum traiesti anumiti colegi intr-un stres continuu si nu mai stiu cum sa isi calibreze traseul astfel incat sa evite duba rar)
Pt delimitare trebuie sa treci pe la service+rar din ce stiu eu, poate totusi o sa dai de cineva care a trecut prin complicatii de gen, limitare/delimitare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Exact ce i-am spus.

Lucrez la un service autorizat RAR pentru limitare,nu delimitare.Procedural e mult stres si cheltuiala financiara destula. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...