Sari la conținut

Cruisere/choppere De 125!


Postări Recomandate

da..se pare ca omu nostru cu gn-ul a dat anunt si pe bikeshop....corespund datele...rosu din 200 din prahova 200 de euro:D din pacate nu are poza...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 108
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

da..se pare ca omu nostru cu gn-ul a dat anunt si pe bikeshop....corespund datele...rosu din 200 din prahova 200 de euro:D din pacate nu are poza...

 

Da link sa vad si eu...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da....anuntu exista. insa nu potiu sa faci click pe el pt ca de fapt el nu exista, adica nu poate fi afisat......asta e..:D(

http://www.bikeshop.ro/src.php?ID=0&Pa...amp;act=results

 

e ultimu de pe pagina

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

clar ca mai targ de pretz...paoi nu vreau sa dau mai mult de 1700..pt vanzator exista o singura vorba "Daca nu-i bun asa cum trebe'. ii bun asa cum este!"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

iti recomand sa iti iei de pe www.mobile.de ...acolo gasesti la preturi destul de bune...de la 8-900 de euro in sus...... si...daca nu cunosti pe nimeni care sa`ti aduca motorul de acolo, exista o firma care aduce regulat, din germania...si tariful este parca, 400 euro...in fine...tot iesi mai ieftin :rusinica:...si iei ceva mult mai bun...

eu de acolo o sa`mi iau...yamaha virago 125..... in maxim 2 saptamani o am acasa :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

iti recomand sa iti iei de pe www.mobile.de ...acolo gasesti la preturi destul de bune...de la 8-900 de euro in sus...... si...daca nu cunosti pe nimeni care sa`ti aduca motorul de acolo, exista o firma care aduce regulat, din germania...si tariful este parca, 400 euro...in fine...tot iesi mai ieftin :cheers:...si iei ceva mult mai bun...

eu de acolo o sa`mi iau...yamaha virago 125..... in maxim 2 saptamani o am acasa :cheers:

 

Bravo bravo! O motocicleta f buna pt incepatori Virago 125! :rusinica:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si io am un cruiser aprilia de 125 , da vreau sa il schimb pe o sportiva de 125

pt inceput ii numai bun da acuma m-am saturat de el

 

de ce nu astepti sa faci 18 ani si sa-ti iei una mai mare? :rusinica:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am 25 :) dar vreau sportiva , acuma mi se pare ca merge atat de incet cruiseru

chestia naspa ii ca aprilia cruisere nu prea plac , de cateva luni incerc sa o dau , si pretul ii foarte mic si nu reusesc nicicum

 

ma gandeam la ceva de 250 sau de 400 , ca sportivele de 125 au niste preturi de nu te poti apropia de ele :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am 25 :cheers: dar vreau sportiva , acuma mi se pare ca merge atat de incet cruiseru

chestia naspa ii ca aprilia cruisere nu prea plac , de cateva luni incerc sa o dau , si pretul ii foarte mic si nu reusesc nicicum

 

ma gandeam la ceva de 250 sau de 400 , ca sportivele de 125 au niste preturi de nu te poti apropia de ele :rusinica:

 

la anii tai eu zic sa-ti iei una de 600! ca o sa te saturi si de aia de 250 sau 400 :finger: bafta! :cheers:

Apropo... cat ceri pe aprilia?

Editat de Andu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1500 dar pretul ii negociabil , nu arata ca in reviste , toata lucioasa :rusinica:, dar starea tehnica ii perfecta , chiar pt un incepator ii buna pt ca mai cazi , o mai julesti , si zic eu ca nu are rost sa iei un motor de 600 pe inceput, mai ales daca si dai vreo 4000 de euro

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 months later...

Pun si eu cateva poze cu amanta. Sorry pt background :)

 

Se pare ca a mai aparut o amanta in familie in seara aceasta...un suzuki intruder 250. Cand o sa fac poze o sa le pun p forum.

 

Asfalt uscat!

post-22023-1195224016_thumb.jpg

post-22023-1195224114_thumb.jpg

post-22023-1195224193_thumb.jpg

Editat de goofy2304
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hehe,mai e cineva cu Eliminator..credeam ca am singuru terminator de p-aci :moto:

Am pus si eu o poza :D

 

Mmm..sa vina primavara cat mai repede ca "asfalt uscat" nu prea mai merge din pacate...

 

 

te-am vazut pe la dristor acum o sapt parca :) nice ride :what: (in caz ca erai u) da cunosc echipamentu si moto

 

bFt :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

frumos eliminator wink.gif, e tare tare pe gri

ce an? 2006? 2007?

 

E 2007..dar manual nu am,imi pare rau..cre ca e pe la tata pe la birou :lol:

O sa il intreb daca stie cum si ce..

 

te-am vazut pe la dristor acum o sapt parca banana.gif nice ride smile.gif (in caz ca erai u) da cunosc echipamentu si moto

 

mai mult ca sigur eram eu..ca mai sunt 2 in Buc..unul cu un tip cu casca gri si echipament cu geaca gri si blugi:D si altul bagat la iernat...eu nu mai merg cu blugii,mi-am luat pantaloni de goretex in 3 straturi :cheers: la cata frigu e

 

 

Asfalt uscat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...