Sari la conținut

Dublura cheie cu chip (Yamaha FZ6)


XorX
 Share

Postări Recomandate

Eu am făcut în Militari, la parterul unui bloc de lângă stația de metrou Gorjului, pe dreapta mergând dinspre A1 spre centru, după intersecția cu Moinești. Drept că am avut cheia blank (chioară, fără transponder), dar chip-ul, clonarea și tăierea profilului acolo mi le-a făcut. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La 02.09.2022 la 14:28, XorX a spus:

multumesc mult!!  🍻

Poate mai ajuta si pe altii. Dupa ce am cautat pe la diverse centre Silca unde ar fi durat cateva zile, am gasit un nene f binevoitor si priceput pe la statia de metrou Tineretului, pe coltul in diagonala fata liceul Sincai. Rezolvat pe loc, are si chei brute.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 9 ore, XorX a spus:

Poate mai ajuta si pe altii. Dupa ce am cautat pe la diverse centre Silca unde ar fi durat cateva zile, am gasit un nene f binevoitor si priceput pe la statia de metrou Tineretului, pe coltul in diagonala fata liceul Sincai. Rezolvat pe loc, are si chei brute.

 

Acum 54 minute, ilie.ardeias a spus:

Master Key Shop in Sectorul 2 sunt Stapanii Cheilor :P

 

Ar fi mișto dacă ați pune și niște prețuri! 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pierdut singura cheie la Subaru 2007. Le-am dus butucul din usa si un ECU Immob si mi-au facut cheie cu 450 ron.

PIerdut singura cheie de la butuc bare portbagaj si mi-au facut cheie dupa butuc cu 100 ron. 

II stiu si pe cei de la Tineretului insa baietii de la Master Key Shop par cu ceva clase peste.

 

Nu am nimic de castigat din a le face reclama :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 6 ore, ilie.ardeias a spus:

Le-am dus butucul din usa si un ECU Immob si mi-au facut cheie cu 450 ron.

 

Eu știam că butucul contactului auto are măcar un vert în + față de cei de ușă/portbagaj/bușon/whatever, a.î. pt a face o cheie trebuie folosit contactul și nu un alt butuc de pe mașină. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vertul in plus are 4 variante (in cazul meu la Subaru).

Pentru a nu demonta contactul, poti taia 4 chei diferite si folosit pe cea corecta. Ori, exista un decoder care mi-a gasit varianta corecta, avand acum codul combinatiei corect.

Dar mi-am facut totusi 3 chei. Sa fie. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...