Sari la conținut

Pozitii :)


ninja
 Share

Postări Recomandate

  • 1 month later...

baaah!!! intr-un filmuletz este prezentata o emisiune de stiri de pe postul CBS unde prezentatorii sunt terifiati de ce-au facut niste speed-eri. vorbeau de ei de parca erau ucigasi in serie. citez: "daca vedeti pe autostrada apropiindu-se de dumneavoastra asemenea inconstienti, nu va speriati! pastrati-va calmul si viteza la care rulati pana atunci"

asta chiar a fost tare. parca erau talibani kamikaze, nu altceva...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mah eu cand i-am spus asa-zisului meu dirig ca imi plac motoarele m-a facut "donator de organe"... parca sunt batuti in cap.... aici motociclistii sunt considerati nebuni din cauza(nu vreau sa jignesc pe nimeni cu ce o sa spun) HD-istilor de "poveste" si a speed-erilor care merg cu 250-300 printre benzi si mor calcati de masini care schimba benzile si care se trezesc cu vitezanii langa ei, asa ca sa nu va impacientati cand ii vedeti pe astia speriati ca de bombe..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la fel si eu...nici nu am motor si deja am fost catalogat drept donator...

naspa ma...dar la astia este vorba de frica si de comoditatea lor. hiberneaza nu altceva. cred ca si statul la calc. mai mult de o ora e periculos...mai stii? poate-ti fracturezi vreun deget si ramai cu urmari grave pe viata :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O singura problema......baietii arata o Hayabusa la inceput si sfarsit pentru secventele cu super viteza si arata total alta motocicleta pentru cascadoriile care le fac baietzii cu politistii. Fiti atenti la bordul motocicletei la inceput/sfarsit si atunci cand se misca pilotul.

 

Dar, in retrospect MAMA CUM SE DUCEA HAYABUSA!!!!!!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

L-am vazut pe ala cu testul intre Hayabusa si ZX-12. FRATE ce se spargeau baietii in figuri. Stateau pe o roata mai tot timpul cand accelerau, si la unul chiar sa vazut maiestria cand era sa o piarda dupa un wheelie la 250 km/h si a readus-o pe linie dreapta cu foarte putin efort. Opiniile au forst impartite intre cele doua, dar clar, pe partea de sus ZX-12 merge mai binisor, dar pe acceleratie, frane si putere Hayabusa domneste cu impunitate.

 

Apropo, politistii, de la noi, daca le arati "cifra 1" de pe motor ar fi bine sa te trezesti dupa aia in spital.

 

:P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...