Sari la conținut

THASSOS de April 2023


ianachim
 Share

Postări Recomandate

Acum 3 ore, DiarM a spus:

Va multumesc pt sfaturi. O sa ies la taverne sapt asta.

Intre timp, insula este pustie si imi place la nebunie. Nu au venit turistii, majoritatea unitatilor de cazare sunt inchise si nu e nici dracu. In schimb, sex oral aia la vama ro bg mi au zis ca data viitoare sa stau la coada 30min, si m am abtinut sa ii zic ca daca s ar misca in rasa lui mai repede sa scaneze 2 buletine nu ar fi problema. Apoi pe bg plin de radare, traiasca waze. Au bagat camere la greu si era o gramada de politie la radar. Am zis pe vama de la makaza sa nu ma bag, proasta miscare. La unii mergea instant, la altii stateau si 5 min si erau masini normale de bg sau gr, nu dube sau microbuze.

Salutare

joi sunt din nou pe insula ca am uitat sa ud ultimul rand de maslini din fundul curtii

acum este mom perfect sa te bucuri de insula….pana incepi sa auzi in alimentara”: Ionuttttttt ….Ionuttttt mama pe raftul de sus era BORSEC …….

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chiar acum, ianachim a spus:

joi sunt din nou pe insula ca am uitat sa ud ultimul rand de maslini din fundul curtii

E bine că ai încălzit apa în Giola data trecută. Acu' poți face baie liniștit. De plăcere, nu de nevoie. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...