Sari la conținut

Honda Valkyrie Rune NRX1800


Bored Panda
 Share

Postări Recomandate

Acum 14 minute, Bored Panda a spus:

Ca idee, da, mi-as lua. Doar ca idee. Ca sa trec la fapta mai trebuie rezolvate alte probleme de genu': "-unde o tin?" 🥴

Intelegi tu ideea...

Vei avea si problema spatiului pt picioare.

COmplet inexistent pentru cat esti de inalt :))))

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A avut un prieten neamt un Valkyrie, il luase de nou cu o poveste destul de faina. Ceva cadru militar din USA stationat din Germania si-a comandat motocicleta in 2007, dar pana sa ajunga a fost mutat din Germania. Spunea neamtu ca ar fi incercat americanu sa duca motoru in US, dar cumva era destul de complicata procedura si pana ce a ajuns motoru s-a facut 2008 si a venit criza. Long story, a stat la dealer vreo 1 an si ceva, aia disperati, asta cu niste bani a luat-o cu aprox. 20k€. O bijuterie de motocicleta, am inteles ca Honda cheltuia mult mai mult pentru producerea ei decat pretul de vanzare. Eu am avut placerea sa merg cam 1km cu ea, dar nu pot sa dau o parere. Stiu doar ca nu parea grea sau greu de condus. A vandut-o acuma vreo 3-4 ani, stiu ca luat peste 30k€. Acuma vad ca is cam tot pe acolo, probabil ca la pretul asta vor ramane mult timp de acuma. Clar e motor pe care il iei cu 30k€, il ti 2-3 ani, faci cateva mii de km in mare stil si o vinzi poate in profit. Dar sa ai banii aia intai. 

 

Editat de MaxMusterman
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...