Sari la conținut

Zona Pantelimon


ruud914
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 3,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

ce 23? eu mai devreme de 24 nu merg in tan tan :)) eu nu-mi gasesc conserva .. e pe undeva sub zapada .. dar nu stiu exact unde .. vezi ce zice niko

Editat de Roxynel
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

gen EU !!! just wanna tease .. nu cunosc tot clubul .. doar pe cei de la club si inca 2-3 personaje pe acolo ..asa ca pot sa-ti fac cunostinta pe acolo cu vreun baiat sa stati timizi intr-un colt si sa ne supravegheati :) deal?

 

cavalere trecem sa te luam ;) o sa fiu gata la timp ..app ana mi-aduce azi lopata .. aduci tu mana de barbat care sa o foloseasca? :bow:

 

suna-ma mai dupa amiaza sa vin sa te deszapezesc. pregateste si niste vin fiert sau macar ceai :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ia ziceti, ati iesit pe undeva?

La mine a fost pur si simplu EPIC! Am facut cu dj-ul de acolo un playlist de incheiere de toti banii: MOtorhead, Judas Priest, Pantera, Cargo, Rammstein, Metallica... ce sa mai, iesiera si bucatarii sa ne vada cum ne bestializam!

 

PS: Saptamana viitoare facem si noi ceva? Poate ne organizam din timp.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pt fete a fost placut .. pt baieti nu prea =)) app .. cum sa si-o`ncerce cu noi unu nascut in 94 domne? :crack: i feel young :)

cavalere ..merci ..mi-ai scris sambata ..stiai ca eu in weekend nu intru pe forum ...special ai facut .. vezi ca a venit un prieten si am stat 2 ore sa o scoatem din zapada .. era inghetata bocna .. am intrat in masina prin portbagaj :D

nyt-ule .. ti-a transmis edy ca nu si-a batut joc de banii castigati vineri .. a fost la munte de ei :) iar setul tau de poker e safe and sound langa cel mic

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aham, deci putzoi, generatia '94. Pai ma simteam batran acolo, cred ca pe Niko nici nu-l lasau sa intre :)

Editat de Metal Heart
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asta imi aduce aminte de nevasta-mea, cum ca a iesit si ea cu fetele, si a venit acasa oripilata: toata noaptea incercase sa o agate unu' de nici tuleiele nu-i mijisera! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

I-as fi luat de ciuf doar daca exagerau cu ceva, dar incercarile decente de agatare sunt mai mult decat permise, ca doar de aia multa lume se afla acolo!

 

Plus stiu eu ce preferinte au fetele, poate la plac astia mai cruzi, daca era vorba de noi si vreo trufanda de vreo 19 primaveri mai faceati pe oripilatii? :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In Club A n-am mai fost de la Craciunul din 2010. Si nu s-a terminat bine :) Sper sa ma fu uitat aia sau sa se fi schimbat bodyguarzii. Deh, asa e cand iesi cu betivii :friends:

 

Prefer Fire, e o idee mai aerisit decat Club A

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

perfect .. ca eu nu vreau comandante .. si cum tan tan nu e pe gustul metalului .. ramanem in open la petrecerea dacilor? si eventual la intoarcere ana trecem prin tan tan sa salutam lumea :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...