Sari la conținut

Sliding


Pavel
 Share

Postări Recomandate

  • 1 month later...

Baiatu' nici scoala n-ai facut si visezi la slide-uri? :baldy: Come on..incearca si tu sa fii mai realist si nu mai visa atata ca risti sa cazi si sa o iei naspa in freza si dupa aia e pacat de jucarica :baubau:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

nu inteleg de ce va luati de cei fara experienta....la modul asta... in loc sa-i dati omului un sfat folositor ii spui sa nu incerce.. am observat ca asta e atitudinea generala fata de cei care deabea s-au urcat pe motor.. eu mi-am luat de 10 zile un suzuki de 250 si am cazut cu el in primii 50 de metri.... probabil nu se intampla asta daca prietenii mei imi dadeau un sfat mai bun decat: "bai...fa scoala mai intai si pe urma urca-te pe el...etc. etc. "

ce e mai nasol e ca, pana acum, am invatat din greselile mele...si asta m-a cam costat...carena sparta, roata fata strambata,,etc.

iar in privinta realismului...sa fim seriosi...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

prietenii mei imi dadeau un sfat mai bun decat: "bai...fa scoala mai intai si pe urma urca-te pe el...etc. etc. "

:D Pai ala era cel mai bun sfat.Macar sa o comiti cu patalama la mana, altfel ies belele :P

 

 

Pavel, :D Extrem de...educativ :baldy: :baubau:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sincer eu inca nu imi permit sa incerc asa ceva. Mai am de invatat multe pe motocicleta pana sa ajung la sliding, si nu imi permit financiar sa fac teste de genul asta. Dar cine stie, poate altii se incumeta :baldy:

 

Vreau sa vad si eu :baubau:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...