Sari la conținut

Sambata Bulgaria- Veliko Tarnovo


asdfghjk
 Share

Postări Recomandate

nu am cartea verde si oricum e mai frumos la noi avem multe trasee mai frumoase decat un drum pana in bulgaria care nu are nici atractie decat ca iesi din tara si atat am prieteni care au iesit de doua ori pana in bulgaria anu asta si mi-au confirmat ce stiam eu am traversat toata bulgaria de 5 ori si stiu cat de' frumos' e la ei

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut, as fi venit si eu, dar acum e inca un pic frigut, hai mai incolo, mergeti voi in cercetare, sa-mi spuneti si mie cum a fost si daca aveti drum prin Tzar Kaloyan (e in drumul spre Razgrad, dar poate va abateti daca aveti timp) poate aflati nr. de telefon al magazinului moto de pe strada principala, era acolo o Yamaha Serrow de 250 azi vara, dar ca fraierul n-am oprit. Daca nu, poate vedeti ceva asemanator pe unde mergeti-magazine cu second handuri(s-ar putea sa fie si la Ruse), ca era full azi-vara sau website-uri bulgaresti de vanzari motoare (in afara de mobile.bg). Drum bun, distractie placuta, orasul e superb !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Drumul Silistra - Ruse e rupere, prost ca dracii, dar pentru voi va fi numa' bun hihihi.

Io cu CBR ul mi-am rearanjat rinichii pe drumul ala..

Alimentati in Silistra ca pe drum nu exista decat benzinarii cu 92 si 95 cu plumb ambele.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Drumul Silistra - Ruse e rupere, prost ca dracii, dar pentru voi va fi numa' bun hihihi.

Io cu CBR ul mi-am rearanjat rinichii pe drumul ala..

Alimentati in Silistra ca pe drum nu exista decat benzinarii cu 92 si 95 cu plumb ambele.

 

da a fost numai bun am mers cu 140-180. peisaj nasol, cap-uri in paragina si sate f. sarace. ma duc in bulgaria sa scap de stress-ul astora care tot vaneaza carnete. am stat 2 luni fara nu va pot spune cat afost de nasol.

poze aici:

 

http://www.forumbmw.ro/index.php?topic=191.msg1722#msg1722

Editat de net
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...