Sari la conținut

De Ce Teren Si Off-road


Postări Recomandate

Pai si mie mi se rupe ca tie ti se rupe :ph34r: atita vreme cit cei de la nivele de decizie gindesc mai mult ca mine si mult mai putin ca tine. Si nu ma refer numai la nenorocitii din Romania, desi se simte un curent incurajator, ci la aia cu simt de raspundere din UE care o sa impuna vrind-nevrind asta si in Romania. Ca sa n-ai frustrari poate chiar ar fi mai bine pentru tine sa incepi sa gindesti ca mine :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 126
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Cind o sa vi se termine emoticonurile astea o sa trebuiasca sa da-ti ceva din capul vostru. Si atunci sa vezi dezastru :ph34r:

 

PS: Repet a mia oara: nu toti enduristii sint la fel. Si pe mine ma seduce ideea de enduro. Dar in cazurile extreme, nu inteleg de ce nu se poate sa negi pasiunea cuiva daca este daunatoare (serial killer :( ). In primul rind neg lipsa de respect fata de natura si fata de alti oameni care cauta altceva pe coclauri. Enough talk, daca nu s-a inteles din prima suta de mesaje imi bat tastatura si imi consum timpul degeaba.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vrajitorule esti un om RAU. Nu cumva tu esti cel care ar fi facut ocolul pamantului cu Enduro"nu chiar ocolul pamantului,vreo 70000 de Km" (din topicul tau de pe Forum)...? Pai si atunci ce e cu parerile si injectiile astea?Urat din partea ta!!! :ph34r: :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Jimmy draga eu am repetat de zeci de ori nu numai ca nu sint impotriva enduro, dar chiar imi place mult ideea. Cu conditia sa fie facut cu simt de raspundere, ceea ce din pacate nu se intimpla mereu. Ala cu ocolul pamintului insa se inscrie in definitia mea de bun simt: e unu, nu un grup de 30, si a mers omul numai pe drumuri pentru vehicule nu pe carari de picior sau pajisti. Nu sint timpit sa cred ca unde a trecut un TAF care a ras o juma de padure o motocicleta face prea mult rau. Bineinteles ca asta nu inseamna sa se exagereze, nici drumurile astea nu sint pentru trafic intens, asa ca un sistem de permise cu o limita anuala maxima de motociclisti care pot intra pe un drum si limita la marimea grupului ar fi binevenit. Se face si pe la altii sa stii. Eu zic ca e si in interesul vostru, daca mai vreti sa aveti pe unde va da peste 20 de ani.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai vraji , da-mi voie sa-ti spun ca exagerezi rau tata ! unde drak ai vazut tu mai mult de 10 motoare , in afara competitiilor . Marea majoritate merg cu enduroaicele in we. O sa astepti tu mult si bine schimbari radicale , gen elvetia , in romania , chiar si cu ue cu tot. elvetia e modelul de cretinism impins la extrem. nu intra nimeni cu moto in rezervatii naturale si in locuri speciale unde orice interferente pot distruge un ecosistem , dar las-o draq de magie , acum nu ma mai pot simti si eu bine ( atentie , eu nu las jeg in urma mea in paduri ! ) cu motorul pe offroad ca nu vrea vrajitorul. exagerezi la greu. ai idee macar cat polueaza moto fata de auto ? :ph34r:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chemtraders - importator Mitas

410 07 50

0724 550 080 - octavian negreascu

 

mai aduce mitas si cornel trica de la motoadventure - 0722 343 912

acum sa va povestesc patania mea cu Chemtraders:am luat nr. de aici si am sunat....omul imi zice ca da au pe 17" o singura bucata de motocross iar pe 21" este nu-i problema......zis si facut fac comanda ei expediaza cu cargus .....totul OK pina aici...dar ajunge pachetul si surpriza era un cauciuc de 21" ENDURO si unul de 17" pentru de motocross dar pentru motor pentru copii :( :( :ph34r: ......

si asa am ramas fara cauciucuri pe Week-end :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

DA am dat YZ-ul si mi-am luat un XL350R pina la noua achizitie............iar la ludus nu se fabrica pe 17"

P.S. mah JIMMY nesimtitule nu tie rusine sa-i oferi la "MOSU" 3000 pe motor ?>???? :( :( :( :( Mai inainte am fost pe la el si inca-i iesea spuma din gura de la nervi :( :( :P :( :( :ph34r:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cei de la nivele de decizie gindesc mai mult ca mine si mult mai putin ca tine

hai lasaneee lasaneeeee ca neai plictisiiiiiiiiit

 

adica din toata asta tu gandesti cel mai putin nu vezi????

 

bai nene tu esti genul ala tipic de OM PROST!!!

 

te-am urmarit tot topicul. tu nu faci pe prostul, tu esti chiar batut in cap. si daca imi amintesc eu bine, ne-am mai contrazis noi cu ceva mai de mult, si moshulik cred ca stie, ca tot asa eram de partea lui si nu de a ta. sincer, tu ai mari probleme CU CAPUL. :ph34r:

 

bai nene stai in banca ta, ca e plina tara asta de povestitori.

 

ca sa fiu in ton cu topic, sa va povestesc eu ce au facut niste draci dintrastia cu 4t si 2t

 

s-au gasit iei 3, cred ca s-au cautat mult nu alta sa plece intr-o sambata pe valea doftanei... un 2t mic de 125 unul mare de 500 si un 4t cuminte de 400, si sa vezi belea ca au mers nenorocitii vreo 12 ore in continuu pe motor, ai naibii incapatanati nu au vrut sa se abata de loc de la potecile si drumurile alea, ba mai mult, cand au vazut iei ca se intuneca, si ii prinde noaptea prin padure, au abandonat un motor in vf muntelui, acolo unde canta cucu gol, ca a doua zi sa aiba de lucru. auzi tu cu ce s-au dus dupe el: cu o ditamai raba au urcat pe munte , un camion de 7 tone cu care au scurmat, AU FACUT SANTURI LA PROPRIU, este revoltator, strigator la cer. sa stii DragosKTM si prietenul ala al tau Cosmin, nu am vrut sa spun pana acuma dar DELOC nu mi-a placut. a fost pretext faza cu sesiunea, ca cica am examene si nu mai vin la mune. ah, era sa uit, un lucru mi-a placut, s-a vazut latura lor ecologista. exact acolo unde era dealul mai mare, si mai alunecos, s-au apucat nebunii sa urce cu motoarele in spinare(CA SA NU POLUEZE FONIC) :(

 

sapt viit am ultimu examen , si dupa aia i'm free, am cumparat ulei, am completat, si vreu sa poluezzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cind o sa vi se termine emoticonurile astea o sa trebuiasca sa da-ti ceva din capul vostru. Si atunci sa vezi dezastru :ph34r:

 

PS:  Repet a mia oara: nu toti enduristii sint la fel. Si pe mine ma seduce ideea de enduro. Dar in cazurile extreme, nu inteleg de ce nu se poate sa negi pasiunea cuiva daca este daunatoare (serial killer  :( ). In primul rind neg lipsa de respect fata de natura si fata de alti oameni care cauta altceva pe coclauri. Enough talk, daca nu s-a inteles din prima suta de mesaje imi bat tastatura si imi consum timpul degeaba.

te SEDUCE IDEEA

 

vezi sa nu te abandoneze IDEEA, ramai dreq sedus si abandonat :( :( :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

DragosKTM,vad ca esti aici, si citesti, no offence ok??

 

si inca ceva, eu chiar ma distrez, citind aberatiile vrajitorului, mai lasatil, in prostia lui el e comic, penibil, penal, dosar penal, arestatil , punetii o masca de fier :ph34r: :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai nene tu esti genul ala tipic de OM PROST!!!

 

te-am urmarit tot topicul. tu nu faci pe prostul, tu esti chiar batut in cap. si daca imi amintesc eu bine, ne-am mai contrazis noi cu ceva mai de mult, si moshulik cred ca stie, ca tot asa eram de partea lui si nu de a ta. sincer, tu ai mari probleme CU CAPUL. 

 

 

Aha, daca nu esti de aceeasi parere cu mine, inseamna ca eu sint prost. Asta probabil ca te face pe tine automat destept :(

 

Pacat ca n-ai mai citit putin pe forumul asta, ai fi descoperit ca sint mult mai multi de parerea mea nu a ta si a lui moshulik. Asa e, multi prosti pe lumea asta, si eu sint de acord :ph34r:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aha, daca nu esti de aceeasi parere cu mine, inseamna ca eu sint prost.

uuuuuuuuuaaaaaaaaaaaauuuuuuuuuuuuu

 

nu-mi vine sa cred, AI SCRIS TU ASA CEVA ??????

 

Te-ai bagat ca musca in cacao, si in doua posturi mai facut: batut in cap, caine vagabond, ..., in celalat: idiot, shobolan, criminal... , pt. ca am pus o intrebare (in primul) si pt. ca aveam o parere diferita de ceilalti (in al doilea).

Ti-a venit si tie randul :ph34r: , se-ntoarce roata.

 

E pur si muove. :(

 

:(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma vrajeala nu vezi ca suntem toti impotriva ta,care-ti tine tie parte. :ph34r:

exact asta vroiam sa-i spun si eu. dar omul asta este chiar idiot.

 

bai vrajitorule!? tu stii ce este aia o paralela??? exact asa esti tu fata de enduro, ecologie, etc.

 

stii de ce am spus ca esti genul TIPIC? din greseala. tu esti genul ala de prostie rar intalnita. iti explica omul ceva, iar tu o tii pe a ta in continuare. esti o pierdere de timp pt noi. in tot topicul asta nu ai invatat nimik, ba da nimik. yok!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

a si inca ceva: @vrajitorule stii ce este aceea poluare??? exact aia este in capul tau!!!!!!!! bai nene daca tot mai postezi aici, dane ba un semn, vino cu ceva pluzibil, ceva ce am omis, si noi vom recunoaste, vrei sa vezi ce receptivi suntem?!

 

dar nu o mai tine bai nene intruna cu vrabiutele tale si caprioarele si cucurigu'

 

sau mai tineo!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...