Sari la conținut

Ce Fac Daca Am Pierdut Cheia De La Cbr? (model 2005)


Postări Recomandate

O varianta ar fi sa ma duc undeva la cei autorizati sa imi comand o cheie (sau 2) cine stie sa ma indrume si cine stie cu ce acte tre sa ma duc... presupun ca tre sa demonstrez ca e motorul meu ...nu stiu daca merge de aia intreb aici...

Daca nu merge... si stiti alta varianta pt a trece de HISS

Va rog sa imi trimiteti private message pt a nu da idei

 

Multumesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Trebuie sa ai cheia "master" iar cei de la honda pot sa-ti programeze o cheie noua

ce inseman cheia master? eu am luat-o cu o singura cheie ..propietarul mi-a zis ca pierdut una din ele si pe urma am pierdut-o si eu pe cealata...eu tot sper ca e in casa si ca o s-o gasesc dar in cazul incare nu o mai gasesc? ...ce fac?

 

Si motorul nu e furat ...am acte pe el e inmatriculat pe numele meu...

Editat de SanchezSchiopu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce inseman cheia master? eu am luat-o cu o singura cheie ..propietarul mi-a zis ca pierdut una din ele si pe urma am pierdut-o si eu pe cealata...eu tot sper ca e in casa si ca o s-o gasesc dar in cazul incare nu o mai gasesc? ...ce fac?

 

Si motorul nu e furat ...am acte pe el e inmatriculat pe numele meu...

Atunci e foarte simplu...hopa sus in masina ,un drum pana la InterMotorcycle si or sa te descurce cei de acolo :cheers:

 

Ps:mie ,la suzuki ,de ce mi-au dat doar 2 kei???...si la cea de 600 si la cea de 1000 ,mi-au dat 2 kei...eu am auzit de 3 ,dar... :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si eu am o singura cheie, mobra are tot HISS de asta, ca sa-mi fac inca o copie la cheie, trebuie sa merg neaparat la reprezentanta? oare cat costa si cat dureaza?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...