Sari la conținut

Poze Cu Tuning La Scutere


yOCorni
 Share

Postări Recomandate

Ma iertati ca spun asta si sper sa nu va suparati pe mine dar sunteti off topic oameni buni.Topicul asta trebuia sa fie doar cu poze dupa cum scrie si in titlu sau linkuri...sa faca cineva curatenie ca nu se mai intelege nimic...

 

Nu ..nu suntem offtopic. Topicul asta este despre tunning :bounce: :angry: :what:

Nu vreau sa fac topicuri ca sa ma bag in seama asa ca postez intr-un topic pe tema asta.... :huh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 321
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Nu ..nu suntem offtopic. Topicul asta este despre tunning :bounce: :angry: :what:

Nu vreau sa fac topicuri ca sa ma bag in seama asa ca postez intr-un topic pe tema asta.... :huh:

 

Ba da man, esti off-topic...eu am facut topicul asta special pentru poze si orice alte discutii tre sa fie insotite de poze.Daca ai cauta mai atent ai observa ca mai este un topic despre tuning si acolo se poarta discutiile, asta este pentru poze si nu ca sa se certe unu si altu...chiar rog adminii sa faca curatenie si sa stearga toate posturile care nu sunt insotite de poze si cei care isi fac poze in timp ce isi modifica scuterul sau au modificat ceva si vor sa ne arate sa posteze aici si sa nu mai deschida topicuri inutile...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:( Jura-te tu ca nu vrei decat sa aduni cat mai multe posturi!!!Hai sa te vad daca ai curaj :drums: :wave: :clap:

jura-te TU ... ca postezi oriunde numai ca sa aduni posturi.. pt mine nu conteaza posturile :P

poti sa ai 5000 de posturi si tot degeaba..conteaza ce ai invatat de pe forumu asta, si ce i-ai invatat si pe ceilalti din cunostintele tale.. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

conteaza ce ai invatat de pe forumu asta, si ce i-ai invatat si pe ceilalti din cunostintele tale.. :drums:

Ce-ai invatat si ce-ai predat pe forum? Oricum ar fi o idee ptr marea majoritate sa mai invatati si ce inseamna sa FOLOSESTI agregatul din dotare, voi invatati multe si explicati multe pe forum da ` cu motoreta mai greu asa.

Lasati-o balta cu certurile,n-are rost ...fiecare are offtopic in el cu gramada

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ok

ia sa va arat unul dintre animalutele mele(din categoria alea mici) :wave:

e un aerox, de 100, set nou.....deci fara nik sport mere 110 :drums:

acum il dau, cine il ea isi poate punse kit sport, toba, centrifuga.......

nu va intere? :( :clap: :)

post-7368-1179784392_thumb.jpg

post-7368-1179784432_thumb.jpg

post-7368-1179784450_thumb.jpg

post-7368-1179784478_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ok

ia sa va arat unul dintre animalutele mele(din categoria alea mici) :)

e un aerox, de 100, set nou.....deci fara nik sport mere 110 :clap:

acum il dau, cine il ea isi poate punse kit sport, toba, centrifuga.......

nu va intere? :pow: :P :D

 

 

 

salutare!frumos anumalutzul tau axi!imi place cum la.i facut.am si eu un mbk nitro,am inteles ca este acelasi cu yamaha aerox,este la fel ca al tau.al meu este negru.este de 49,merge cu 80 si la o vale am luat 90 :drums: .sunt multumit de el.vreau si eu sa il mai vopsesc putin sa,l fac mai colorat :( o sa pun si eu poze in curand cu el! salutare si ai grija cu ce ai intre picioare! :wave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare!frumos anumalutzul tau axi!imi place cum la.i facut.am si eu un mbk nitro,am inteles ca este acelasi cu yamaha aerox,este la fel ca al tau.al meu este negru.este de 49,merge cu 80 si la o vale am luat 90 :drums: .sunt multumit de el.vreau si eu sa il mai vopsesc putin sa,l fac mai colorat :P o sa pun si eu poze in curand cu el! salutare si ai grija cu ce ai intre picioare! :(

mersii :pow:

ok...sal stapanesti sanatos.....sa stii k yamaha in general sunt motoare destul de bune :)

dak vrei sa-l"colorezi" iti dau adresa lui kerosen.....e the best :clap:

asfalt uscat :wave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mersii :)

ok...sal stapanesti sanatos.....sa stii k yamaha in general sunt motoare destul de bune :(

dak vrei sa-l"colorezi" iti dau adresa lui kerosen.....e the best :wave:

asfalt uscat :drums:

 

 

 

 

 

pai daca poti da.mi si mie adresa lui ,desi nu stiu cum o sa ne gassim,eu sunt din bucuresti.mersi! :clap:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator iuiu

unde sa gasesc si eu un site cu poze tuning la modele aprilia ? mai ales SR50 ? vreau sa il fac pe al meu tuning:P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

OoOoO ce minuni pe topicul asta.... ce vrea ala cu 168 km/h? Mai fratica stai calm ca nu iti ia atata.Pentru baiatul cu filtrele daca e mai dens filtrul inseamna ca intra mai putin aer in carburator si sa te anunt ca orice filtru sport e f bun daca ai reglat carburatorul bine. Uite il provoc cand o sa aiba drum prin iasi pe tipul ala cu 168 km/h. Apropo eu am un firstbike. Te-am pupat. Bafta :drums:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

HeHeHe :cheers:

Pare a fi ub rs50 cu carene modificate daca nu ma insel... oricum mie nu-mi prea place, parca ar fi o mototcicleta venita din filmele cu fantome...dar are un mare avantaj: este usoara :cheers:

Si totusi as vrea si eu niste stikere pt aprilia-u meu dak se ocupa cineva cu vandutu' si le trimite prin posta...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e moped peugeot 103 90% .. sau malaguti dinala cu viteze 10%

 

apropo vrea careva un peugeot 103 modificat cu kit de 80 ? stiu pe cineva il da cu 20 mil. e tot asa negru si da si multe piese de rezerva esentiale (pe langa kitul lui original de 50 atentie!!)

e moped da are performantele unui scuter (vedeti si voi pe youtube ce poate :cheers:)

 

ce va placea voua ? parca aprilia SR .. :cheers: ? ia vedeti mopedu asta :cheers:

Editat de kidmeister
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...