Sari la conținut

Poze Cu Tuning La Scutere


yOCorni
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 321
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

si inca cv...eu am intrebat "ce parere aveti?",da la parerea ta mi-a sarit mustaru...gay esti tu cu tactu ma cap de pl :kick:

 

 

2 copii prosti care sunt numai de gura de ei ..... isi permit sa injure doar cand sunt in spatele monitoarele ..... asa cred ca ia sarit si mustaru lu tactu ..cand ia zis mata ca e insarcinata cu tine in luna 5 a

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

2 copii prosti care sunt numai de gura de ei ..... isi permit sa injure doar cand sunt in spatele monitoarele ..... asa cred ca ia sarit si mustaru lu tactu ..cand ia zis mata ca e insarcinata cu tine in luna 5 a

:kick: :crack: vino ma la gl cum ziceai...o sa ies din monitor pt tn si ti-l dau de cap...in fine...gt ca stricam topicul asta :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:crack: va certati fara motiv ... si ati mai dat-o si pe cuvinte urate ...

 

<small>--- Mesaj completat în 16 Dec 2007 17:59 -------------</small><br/>

Bai haste ia hai bashti cu drujba ta...

mai degraba 2 timpi este drujba fata de 4 timpi .... :kick:

Editat de mihaiand
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

2 copii prosti care sunt numai de gura de ei ..... isi permit sa injure doar cand sunt in spatele monitoarele ..... asa cred ca ia sarit si mustaru lu tactu ..cand ia zis mata ca e insarcinata cu tine in luna 5 a

 

Am observat ca esti incredibil de PROST

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am observat ca esti incredibil de PROST

 

 

jura`te !!!! si argumente ??? tie chiar iti place sa`ti bagi nasu` unde nu`ti fiebe oala ??? sau si tu esti copil de`alde ce`i 3 muschetari ( doctor,danut,gilerik) chiar vrei sa fii al 4 lea :kick:

Editat de haste
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

jura`te !!!! si argumente ??? tie chiar iti place sa`ti bagi nasu` unde nu`ti fiebe oala ??? sau si tu esti copil de`alde ce`i 3 muschetari ( doctor,danut,gilerik) chiar vrei sa fii al 4 lea :kick:

zeule...du-te si modifca-ti chinezaria si nu te mai lua tu de toata lumea

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

jura`te !!!! si argumente ??? tie chiar iti place sa`ti bagi nasu` unde nu`ti fiebe oala ??? sau si tu esti copil de`alde ce`i 3 muschetari ( doctor,danut,gilerik) chiar vrei sa fii al 4 lea :crack:

pt tine toti sunt copii ma?tu esti cel mai adult dintre noi :crack: :kick:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

jura`te !!!! si argumente ??? tie chiar iti place sa`ti bagi nasu` unde nu`ti fiebe oala ??? sau si tu esti copil de`alde ce`i 3 muschetari ( doctor,danut,gilerik) chiar vrei sa fii al 4 lea :lol:

ba Haste pt tine chiar toti is copi da tu cati ani ai ??? :crack: Mai nou vrei sa vi si la Galati sal bati pe doctor??...Poi crek dak vi la mine pleci cu roata de la scuter in mana :P si cu ochi umflati :crack: :cheers: Hai veziti de chinezaria ta carei in stadiu de tuning :kick:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ba Haste pt tine chiar toti is copi da tu cati ani ai ??? :crack: Mai nou vrei sa vi si la Galati sal bati pe doctor??...Poi crek dak vi la mine pleci cu roata de la scuter in mana :P si cu ochi umflati :crack: :cheers: Hai veziti de chinezaria ta carei in stadiu de tuning :kick:

 

lasa ca el vrea sa faca din chinezarie Jet force...asteapta mah ca iti vand eu unul deja modificat pt semi-zeul din tine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

lol ce se iau oamenii de chinezaria mea...ce are ea, cu parerea mea despre culoarea scuterului tau ...in fine ....va vad asa de tupeisti si va permiteti sa injurati de parca sunteti niste samurai ... nui problema .... tu crezi ca daca o sa vin pt prostu ala o sa dau anunt in ziar in data de ... si ora de .... vin sa`l bat ??? se poate rezolva cu 2 pumni in nas cand e singurel ....si nu o sa mai apuce nimic ... sa sune el "preteni" sau mai rau pe taicasu .... in fine vad ca se duce draq si topicu asta ca sunteti niste prosti si injurati ca niste avoniste (reprezentanta avon ) , pt ca mi`am spus parerea (mai in gluma) cat despre "pt tine toti sunt copii" vad ca da ...ma uit la profilele voastre si de 13 ani nu sariti ...zmeii in devenire de`alde voi am gasit la promotie la metro

Editat de haste
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

lol ce se iau oamenii de chinezaria mea...ce are ea, cu parerea mea despre culoarea scuterului tau ...in fine ....va vad asa de tupeisti si va permiteti sa injurati de parca sunteti niste samurai ... nui problema .... tu crezi ca daca o sa vin pt prostu ala o sa dau anunt in ziar in data de ... si ora de .... vin sa`l bat ??? se poate rezolva cu 2 pumni in nas cand e singurel ....si nu o sa mai apuce nimic ... sa sune el "preteni" sau mai rau pe taicasu .... in fine vad ca se duce draq si topicu asta ca sunteti niste prosti si injurati ca niste avoniste (reprezentanta avon ) , pt ca mi`am spus parerea (mai in gluma) cat despre "pt tine toti sunt copii" vad ca da ...ma uit la profilele voastre si de 13 ani nu sariti ...zmeii in devenire de`alde voi am gasit la promotie la metro

Man da esjti sigur tu cal gasesti singur pe strada si chestia cai dai 2 pumni ce crezi ca el ii prost sa stea?? :kick: :crack: :crack:

Editat de mdanut
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Man da esjti sigur tu cal gasesti singur pe strada si chestia cai dai 2 pumni ce crezi ca el ii prost sa stea?? :kick: :crack: :crack:

 

 

 

ma, o persoana .... poate sa ia bataie prin multe metode ..nu stau sa ma explic, sa mai amenint ca nu`mi sta in fire ....dar numai cand ma uit la el si cand il vad ce copil rahitic de 13 ani este ... ma duce gandu ca e prost ...

 

scz...ai dreptate nu cred ca`l gasesc singur ..ca o sa fie numai cu taticu de mana

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

lol ce se iau oamenii de chinezaria mea...ce are ea, cu parerea mea despre culoarea scuterului tau ...in fine ....va vad asa de tupeisti si va permiteti sa injurati de parca sunteti niste samurai ... nui problema .... tu crezi ca daca o sa vin pt prostu ala o sa dau anunt in ziar in data de ... si ora de .... vin sa`l bat ??? se poate rezolva cu 2 pumni in nas cand e singurel ....si nu o sa mai apuce nimic ... sa sune el "preteni" sau mai rau pe taicasu .... in fine vad ca se duce draq si topicu asta ca sunteti niste prosti si injurati ca niste avoniste (reprezentanta avon ) , pt ca mi`am spus parerea (mai in gluma) cat despre "pt tine toti sunt copii" vad ca da ...ma uit la profilele voastre si de 13 ani nu sariti ...zmeii in devenire de`alde voi am gasit la promotie la metro

 

 

 

Singur care injura esti tu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Singur care injura esti tu

 

 

bine am gresit cuvantu ... jignesc...si daca ma jigneanu numai pe mine era ceva...dar incep si se ia de alticineva si nu`i frumos ....

Editat de haste
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bine am gresit cuvantu ... jignesc...si daca ma jigneanu numai pe mine era ceva...dar incep si se ia de alticineva si nu`i frumos ....

astept cu nerabdare sa vii sa ma bati :kick:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bubonicule ...yo cred ca te`am marcat de viata de inca mai suferi atata ... dute si joaca`te cu pretena ta mdanutza de`a scutereala si lasa`ne

ne-ai marcat pe toti ma...te visam pe tine toti :kick: dea domnu sa-ti iei ban :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La acceptul lui Red Eye uitati o conversatie... intre mine si red eye care zice multe. Stiu ca o sa imi iau Warn.. dar asta e.. merita :crack:

red_eye_008: iar s-au luat aia de tine??

red_eye_008: yo te-am lasat in pace

red_eye_008: ca mie mila de tn

SSS sorin;): nush ba..

SSS sorin;): eu n-am intrat 2 zile pe forum

SSS sorin;): si au inceput

SSS sorin;): sa sara pe mine

red_eye_008: da ce-ai facut?

SSS sorin;): nu mai stiu

SSS sorin;): n-am retzinut

red_eye_008: bagale si tu un: da ce-am facut de va luati de mine

SSS sorin;): ))

SSS sorin;): baga-le

SSS sorin;): sa intri si tu nu?

SSS sorin;):

red_eye_008: nu

red_eye_008: ca yo n-am nimic cu tine

SSS sorin;): ok

SSS sorin;): unu o inceput

SSS sorin;): el sa zica

SSS sorin;): ca nici nu stiu in cati Timpi imi este dna-ul

SSS sorin;): glume.. d-alea... de tzara

red_eye_008: pai si stii sau nu?

red_eye_008: daca vrei iti zic yo

red_eye_008: e in 2 timpi si 3 miscari

red_eye_008:

red_eye_008: 2 t

red_eye_008: da

SSS sorin;): da stiam ma..

SSS sorin;): n-ai trb

SSS sorin;): aqm s-a luat haste de doctorul

red_eye_008: e adevarat ca nu mergi tu cu gilera? ii chemi paia sa te plimbe in spate

red_eye_008: da

red_eye_008: e cam tupeist haste asta.. cand vi la mare sa-i tragi o carata

red_eye_008: sa se invete minte

red_eye_008: zi

red_eye_008: cu plimbarea

red_eye_008: e adevarat ca nu mergi tu cu gilera? ii chemi paia sa te plimbe in spate

red_eye_008: e adevarat ca nu mergi tu cu gilera? ii chemi paia sa te plimbe in spate

SSS sorin;): da..

red_eye_008: e adevarat ca nu mergi tu cu gilera? ii chemi paia sa te plimbe in spate

red_eye_008: a

SSS sorin;): in cartier la mine

SSS sorin;): eu merg..

SSS sorin;): dar...

SSS sorin;): in oras

SSS sorin;): chem.. pe un prieten

red_eye_008: naspa

red_eye_008: da macar prin curte mergi si tu

SSS sorin;): eei prin curte...

red_eye_008: pai e bine

SSS sorin;): prin curtea iacasha am facut 2-000 km

SSS sorin;): )

SSS sorin;): si iti spun eu ca curtea.. de care zici tu e mare

red_eye_008: iaca ce?

SSS sorin;):

red_eye_008: ma da totusi e bine

red_eye_008: ca te lasa

red_eye_008: ca pana la 16 ani

red_eye_008: esti thedoctor

red_eye_008: nu ala de pe forum ala adevarat

red_eye_008:

SSS sorin;): nu inteleg ce vrei sa zici?

SSS sorin;): aaa

SSS sorin;): adica.. la 16 ani o sa stiu sa merg bine?

SSS sorin;): la asta te referi?

red_eye_008: da

red_eye_008: la 16 ani sper ca te lasa

red_eye_008: prin oras cu gilera

SSS sorin;): logic

SSS sorin;): la 16 ani mi-a zis ca imi ia ceva mai mare

SSS sorin;):

SSS sorin;): dar nu zic asta ca o lauda !

red_eye_008: a

red_eye_008: ca fapt divers

SSS sorin;): ah

SSS sorin;): dau Copy paste.. lu haste ce ai spus) fara sa scriu numele

SSS sorin;): eei lasa

SSS sorin;): nui dau

SSS sorin;):

red_eye_008: dau

red_eye_008: dai

red_eye_008:

SSS sorin;): da te-ai certat si tu cu cel?

SSS sorin;): el?

red_eye_008: lmario_2005

SSS sorin;): ii online?

SSS sorin;): da pun pe forum

SSS sorin;): sa vada toata lumea)

red_eye_008: k

red_eye_008: pune

red_eye_008:

red_eye_008: da pui tot ce am vb

SSS sorin;):

SSS sorin;): da sterg numele?

SSS sorin;):

red_eye_008: nu

red_eye_008: copiezi tot

SSS sorin;): da nu iti mai este frica d el?

red_eye_008: de la inceput pana la sf

SSS sorin;): ca park lucrai la tasu

SSS sorin;):

red_eye_008: nu mai lucrez

red_eye_008: ca m-a dat afara

SSS sorin;): a

SSS sorin;): bun

SSS sorin;):

SSS sorin;): da ce-ai facut:)

red_eye_008: si daia ma razbun

red_eye_008: n-am facut niiimiik

SSS sorin;): :kick:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

BWHAHAHAHAHA :crack: :crack: ce`i asta ma ???? mi`a dat asta pe mess conversatia dar nu am inteles mare lucru .... cica ... iti mai este frik de el ???? numai lucrezi la taicasu ? :cheers: :P bwhahahah bilute ala e din buc ..yo cta.. .ce leg are??? doamne ce rau te`a prostit .... vad ca ii arde de nebunii lu ochiosu` asta :kick:

 

 

PS: btw ce legatura are asta?? ce vrei sa demonstrezi ??? :lol:

 

PS2: inca ceva "nu m`am laut de doctoritza" , ci mi`am spus parerea..ca ea a sarit cu pasarica`n sus si s`a supi pe mine ...e treaba ei :D

Editat de haste
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...