Sari la conținut

Sissy Bar


Marius D.
 Share

Postări Recomandate

Am eu ceva insa este pt Vulcan si e fara portbagaj. (si stema e de vulcan) in rest... cred ca se potriveste.

 

Fa-mi o oferta daca te intereseaza. Oricum.... poti sa-ti comanzi la un magazin.... dar costa ceva..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am rezolvat; m am apucat de desenat,am gandit ceva variante si impreuna cu un amic intr o zi de munca a fost gata.Cromatul a mai durat de azi pe maine si cu o sacosa de beri , una teava de 2 m , sudura si voie buna, gata si o sa l pun in poza sa vedeti si voi pe ce vor astia 200 euro la magazin.(etapa urmatoare crash bar-uri). Na!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am rezolvat; m am apucat de desenat,am gandit ceva variante si impreuna cu un amic intr o zi de munca a fost gata.Cromatul a mai durat de azi pe maine si cu o sacosa de beri , una teava de 2 m , sudura si voie buna, gata si o sa l pun in poza sa vedeti si voi pe ce vor astia 200 euro la magazin.(etapa urmatoare crash bar-uri). Na!

:( dezvolta ideea prietene ca ma doare si pe mine..te rooooog!o poza un pret,zii ceva ,poate ne imprietenim :ph34r:

salut,si s-auzim de bine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Crom, nichel si altele stiu 2 adrese: langa Bucur Obor pe langa" piata de fiare", si cum intri pe Iancului prima la dreapta la nea Preda parca l cheama. Primii sunt mai rapizi si tb. sa insisti sa faca lucru bun, iar nea' e cam ciufut , da lucreaza bine si mai incet(uneori foooarte incet) . Am mai auzit de cineva , sun maine ca are de toate si mi fac si crash bar ul , ca are si strungarie, role etc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am ajuns la varianta pt. crash bar si sissy bar sa fac macheta(singur) si sa le dau in executie, dupa care...nickel crom si montaj. Pana sa apelati voi la mine capat experienta si ale voastre o sa iasa mai bine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai, hai ca prefer. baga si tu un pret ceva la bull bar sau cum ii zice. sau trimite un mail.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...