Sari la conținut

Turbo-kit


Postări Recomandate

Sal , a auzit cineva mai multe despre acest producator de tobe de esapament? am postat un filmulet cu un rieju rs2 125cc de pe you tube si prima data am crezut ca are turbo :banana:)) dar m-a corectat cineva si mi-a zis ca asa se numeste producatorul esapamentului, daca stie cineva unde as putea sa gasesc asa ceva i-as fii recunoscator !

 

http://www.youtube.com/watch?v=v0JWc_bDkz8 uitati si filmuletul

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai sebi,du`te la borla in Bucuresti si iti fac aia cu maxim 200RON o toba care se aude smeker rau..doar finala si care da si rateuri...si`a facut pana si un prieten pe un First-Bike de 125 ala care seamana cu Yamaha YBR si da omu niste rateuri cu flacara de 30-40 cm :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai sebi,du`te la borla in Bucuresti si iti fac aia cu maxim 200RON o toba care se aude smeker rau..doar finala si care da si rateuri...si`a facut pana si un prieten pe un First-Bike de 125 ala care seamana cu Yamaha YBR si da omu niste rateuri cu flacara de 30-40 cm :banana:

Imi da si mie rateuri toba,dar nu este nici indicat si nici bine :baldy: Normal si de drept se umbla in carb. dupa ce se schimba toba, umblat la aer/benzina.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Imi da si mie rateuri toba,dar nu este nici indicat si nici bine :banana: Normal si de drept se umbla in carb. dupa ce se schimba toba, umblat la aer/benzina.

Pai da ma,dar tu ai toba full si ai dat o gramada de bani pe ea,eu i`am dat lui o solutie ieftina si buna...o sa fac un filmulet cu toba baiatului ala sa vezi ce nebuneala e...si nici nu trebe sa o incalzeasca prea bine sau sa dea avansu mai mare...direct,nebuneala first bike

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...