Sari la conținut

Vand Carburator Hoinar


sergius
 Share

Postări Recomandate

pai dupa cum am spus pretul il faci tu :banana:

 

nush cat sa cer, sincer...

Daca tot ai zis k pretul il facem noi, eu zic ca merge cam pe la 100de miii

avand invedere ca eu am dat un carburator mikunii de yamaha dt 80 cu 400 de mii

pe bune, vb fff serios

spor la vanzare

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca tot ai zis k pretul il facem noi, eu zic ca merge cam pe la 100de miii

avand invedere ca eu am dat un carburator mikunii de yamaha dt 80 cu 400 de mii

pe bune, vb fff serios

spor la vanzare

 

 

sa fim seriosi, daca tu-l dai moka asta e,eu stiu ce am...

pretz 50 ron negociabil

 

daca nu se vinde nu-i nimic ca-si are locul pe motor

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa fim seriosi, daca tu-l dai moka asta e,eu stiu ce am...

pretz 50 ron negociabil

 

daca nu se vinde nu-i nimic ca-si are locul pe motor

 

il lasi la 30ron?...mai mult nu dau....am dat pe tot motoru 40 ron dar era varza.

Editat de radum90
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ai vreun motor de vanzare ? vreau sa-mi fac o bazaitoare pe 2 roti :ok:

 

nu am nici un motor de vanzare :baldy: .Vroiam sa zic ca 40 ron am dat pe motocicleta nu numai pe motor. :banana: si nu ar strica un carburator de rezerva ca nu sti niciodata ce se poate intampla. in plus la al meu lipseste o piesa din carb pe care am imprumutat-o de la un amic si trenuie sa o inapoiez si atunci nu va mai putea functiona motorul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bine... 30 dar platesti si taxele postale

chiar il dai bine la banii astia, ca din ce am vaz nu e rau carbu...am vazut carburi NOI de mobra la peste 1 mil, da atata timp cat e bun si asta, mi se pare un pret bun :banana:

 

e bine ca pasionatii de mobre inca traiesc :ok: yupyyyy :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

taxele postale cam cat costa? ca eu nu am mai facut tranzactii de acest fel :ok:

:D

 

 

pai maxim 10 lei, pe care trebuie sa-i platesc eu ca nu se poate altfel... si astfel tu o sa platesti 40 lei cand o sa ridici coletul

 

chiar il dai bine la banii astia, ca din ce am vaz nu e rau carbu...am vazut carburi NOI de mobra la peste 1 mil, da atata timp cat e bun si asta, mi se pare un pret bun :banana:

 

e bine ca pasionatii de mobre inca traiesc :P yupyyyy :baldy:

 

carbu l-am dat jos de pe un hoinar care a stat vreo 5 ani si incredibil era curat carbul... l-am pus pe o mobra... si vrum vrum 2 min.... si atat :D :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

e bine ca pasionatii de mobre inca traiesc :baldy: yupyyyy :banana:

 

 

ce traznaie mi-a trecut mie prin cap:

dupa ce am dat mobrele de pomana, au ajuns banci pt gaini.... am reusit sa dau de cel caruia i le-am dat... si le recuperez cat de curand...

 

m-am gandit sa fac una sport :P

adica taiat cadru, ridicat, carene, toba sub sa... etc...

bine ca as fi preferat un motor de hoinar... dar daca nu se gaseste... :ok:

 

ma rog... unii ar considera asta o prostie... dar pot sa o si inmatriculez dupa ce o tai si o sudez iara... si nu oricum ci ca ciclomotor.Am vorbit cu o tampita la primarie si mi-a zis ca tot ce e de 50(poa sa fie si rs)se inmatriculeaza la primarie si se conduce fara permis... :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce traznaie mi-a trecut mie prin cap:

dupa ce am dat mobrele de pomana, au ajuns banci pt gaini.... am reusit sa dau de cel caruia i le-am dat... si le recuperez cat de curand...

 

m-am gandit sa fac una sport :baldy:

adica taiat cadru, ridicat, carene, toba sub sa... etc...

bine ca as fi preferat un motor de hoinar... dar daca nu se gaseste... :banana:

 

ma rog... unii ar considera asta o prostie... dar pot sa o si inmatriculez dupa ce o tai si o sudez iara... si nu oricum ci ca ciclomotor.Am vorbit cu o tampita la primarie si mi-a zis ca tot ce e de 50(poa sa fie si rs)se inmatriculeaza la primarie si se conduce fara permis... :ok:

 

Gresit. Tot ce e mai mic de 50 adica 49 inclusiv.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce traznaie mi-a trecut mie prin cap:

dupa ce am dat mobrele de pomana, au ajuns banci pt gaini.... am reusit sa dau de cel caruia i le-am dat... si le recuperez cat de curand...

 

m-am gandit sa fac una sport :ok:

adica taiat cadru, ridicat, carene, toba sub sa... etc...

bine ca as fi preferat un motor de hoinar... dar daca nu se gaseste... :baldy:

 

ma rog... unii ar considera asta o prostie... dar pot sa o si inmatriculez dupa ce o tai si o sudez iara... si nu oricum ci ca ciclomotor.Am vorbit cu o tampita la primarie si mi-a zis ca tot ce e de 50(poa sa fie si rs)se inmatriculeaza la primarie si se conduce fara permis... :P

 

 

Atunci eu as putea sa inmatriculez hoinarul meu chiar daca nu am nici un act la el (nu e furat, dar ala de la care l-am luat a pierdut talonul)????

 

Sergius. Asta este singura modalitate prin care il poti trimite si cea mai ieftina?

Daca da atunci ie bine si asa.

Cand esti dispus sa il trimiti ca sa stiu pe cand ajunge sa am bani la dispozitie :P

O sa iti dau un pm cu adresa. :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De hoinar , nu de mobra. Dar nu intentionez sa il inmatriculez pt ca costa destul de mult si oricum numai la anu dau pentru permis si cand o sa am permis o sa imi iau si motor adevarat (gs500 sper :banana:)

 

Poate de banii pe care i-as da pe acte si inmatriculat, as cumpara o mobra gata inmatriculata.

Editat de radum90
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am inmatriculat un scuter adus din italia, fara nici un act... am declarat pe proprie raspundere ca daca vine altcineva care dovedeste ca scuterul e al lui (seria de pe cadru) platesc dublu cumparatorului....

cumparatoru fiind un prieten al cui era... a costat 80 lei la notar si 70 la primarie

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dar hoinarul necesita sau nu necesita permis? O sa ma interesez cum sta treaba aici si poate reusesc sa il inmatriculez si eu :banana: ,numai daca necesita permis atunci nu am rezolvat nimic.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Atunci eu as putea sa inmatriculez hoinarul meu chiar daca nu am nici un act la el (nu e furat, dar ala de la care l-am luat a pierdut talonul)????

 

Sergius. Asta este singura modalitate prin care il poti trimite si cea mai ieftina?

Daca da atunci ie bine si asa.

Cand esti dispus sa il trimiti ca sa stiu pe cand ajunge sa am bani la dispozitie :ok:

O sa iti dau un pm cu adresa. :banana:

 

 

asta este cea mai ieftina modalitate.. prin posta :baldy:

sa-mi dai adresa pe pm si maine il pun la posta... in 3 zile lucratoare ajunge la tine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...