Sari la conținut

Motociclisti Din Maramures


Misterio
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 3,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

scuze incodata domnisoarei careia i-am scapat casca :(

Nu-i stres! :hug: Te mai asteptam pe la noi :hug:

Pe unde ai mai fost?

 

Ajung acasa si mai pun, si putzin mai picante...cu BOBO... :)

:D A fost super reusit chefu..... :hug: :D Frumoasa surpriza din partea fetelor ( sau chiar neveste :D ) :kali:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:blink: :cheers:

Gata update-ul...

 

Acu...ceva selectii... :blink:

 

Bobo ... plin de coshuri ca nu primeshte... :cheers:

post-5937-1216149063_thumb.jpg

 

No comment... :cheers:

post-5937-1216149150_thumb.jpg

 

Aici BOBO destul de infometat, si nerabdator...cica nu a primit nimik...dupa spusele lui TITZA ... :cheers:

 

post-5937-1216149190_thumb.jpg

 

Cei doi norocosi... :cheers: :cheers:

post-5937-1216149248_thumb.jpg

 

Si in sfarsit gajicile... :ph34r: :cheers: :10: :blink: :ph34r: :baldy:

post-5937-1216149336_thumb.jpg

 

Mai multe poze in ALBUM ...

Editat de raulciurus
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bobo ... plin de coshuri ca nu primeshte... :blink:

 

Aici BOBO destul de infometat, si nerabdator...cica nu a primit nimik...dupa spusele lui TITZA ... :blink:

Primeste Bobo cam tot ce se poate, da sa vezi ce da .... Te-am facut curios :ph34r:

Si era sa uit...cea mai tare poza a familiei Ciurus, care este vazuta de tot globul si cu ocazia careia dna Ciurus tine sa mentioneze ca s-au scurs cativa anishori de cand i se tot promite o luna de miere, dar rica, cu "r" mare, nu vine cu initiativa. Ca urmare femeia pune picioru in prag...trebe sa fie cineva barbat in casa. :blink:

Si link-ul unde puteti sa dati "palmierii" : http://www.kudika.ro/comunitate/concurs/view_item/68351.html.

:baldy:

 

 

post-7665-1216155758_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Primeste Bobo cam tot ce se poate, da sa vezi ce da .... Te-am facut curios :blink:

Si era sa uit...cea mai tare poza a familiei Ciurus, care este vazuta de tot globul si cu ocazia careia dna Ciurus tine sa mentioneze ca s-au scurs cativa anishori de cand i se tot promite o luna de miere, dar rica, cu "r" mare, nu vine cu initiativa. Ca urmare femeia pune picioru in prag...trebe sa fie cineva barbat in casa. :blink:

Si link-ul unde puteti sa dati "palmierii" : http://www.kudika.ro/comunitate/concurs/view_item/68351.html.

:blink:

 

 

post-7665-1216155758_thumb.jpg

 

Hopa...ia uite ce avem aici.......asta e mai tare decat toate pozele cu mine care le-a pus Raul.

 

 

Deci Raul..o fata asa de treaba ca si sotioara ta nici macar o luna de miere nu a meritat? Vai vai...ne dezamagesti :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hopa...ia uite ce avem aici.......asta e mai tare decat toate pozele cu mine care le-a pus Raul.

 

 

Deci Raul..o fata asa de treaba ca si sotioara ta nici macar o luna de miere nu a meritat? Vai vai...ne dezamagesti :baldy:

Noh, eu nu cred ca e mai tare.... :cheers:

 

Primeste Bobo cam tot ce se poate, da sa vezi ce da .... Te-am facut curios :cheers:

Si era sa uit...cea mai tare poza a familiei Ciurus, care este vazuta de tot globul si cu ocazia careia dna Ciurus tine sa mentioneze ca s-au scurs cativa anishori de cand i se tot promite o luna de miere, dar rica, cu "r" mare, nu vine cu initiativa. Ca urmare femeia pune picioru in prag...trebe sa fie cineva barbat in casa. :cheers:

Si link-ul unde puteti sa dati "palmierii" : http://www.kudika.ro/comunitate/concurs/view_item/68351.html.

:blink:

Chiar nu sunt curios... :ph34r:

A spus Titza cam tot ce era de spus...adica inca nu ai prestat mnik...asa ca :ph34r: potzi bea linishtit...o scolesc ashtia in italia si a veni pregatita sa se ... cu gay-BOBO :blink: Cand vine de acolo o sa creada ca toate "slongurile" sunt negre... :blink:

Editat de raulciurus
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chiar nu sunt curios... :blink:

A spus Titza cam tot ce era de spus...adica inca nu ai prestat mnik...asa ca :blink: potzi bea linishtit...o scolesc ashtia in italia si a veni pregatita sa se ... cu gay-BOBO :baldy: Cand vine de acolo o sa creada ca toate "slongurile" sunt negre... :blink:

Nu-i stres!!! :ph34r:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

forumul....taram al :ph34r: mistourilor,al pozelor de la chefuri....nu loc de conversatie si discutie al motoristilor.... :cheers: :cheers: :cheers: :blink:

cum nu? :baldy:

doar motorishtii fac mishto-uri...

 

NU-I STRES.... :blink: :ph34r: :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Ca sa revenim la motorittttt ;:blink:

 

Bobo dragule .... ce kauti tu pe kudica ? :blink:

Astai-buna...exakt bobo-ule dragutzule...ce cautai tu acolo? :blink: :baldy:

Editat de raulciurus
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Astai-buna...exakt bobo-ule dragutzule...ce cautai tu acolo? :blink: :baldy:

Nevastuca unui anume user de pe forum mi-a trimis link-ul ca sa-i dau vreo 10 "palmieri", ca doar asa poate spera la luna de miere mult visata :blink: Sa fie oare vorba despre Ciurus?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nevastuca unui anume user de pe forum mi-a trimis link-ul ca sa-i dau vreo 10 "palmieri", ca doar asa poate spera la luna de miere mult visata :blink: Sa fie oare vorba despre Ciurus?

Hmm :blink: ...deci asa ne scoatem :blink: ? De ce nu spui la totzi adevarul :ph34r: ? Eshti abonat acolo... :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Faine activitati extramotociclistice v-ati gasit. Oare cine a fost cu ideea? Un blond sau o blonda? Ca nu pare o idee de persoana cu mai mult de un neuron. :P

Eu as zice ca ceva blonda.....stii u c face un neuron cand se plictiseste :kiss: :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...