Sari la conținut

Motociclisti Din Maramures


Misterio
 Share

Postări Recomandate

De acord cu udatul....si nu...nu m-am tras pe funduletz Raul....Dau si eu de baut. :crack:

Apropo.....fac cinste cu locatia de baut....adica la mine... :bounce:

Imi place ca Bogdan nu a zis nimic cand am zis ca trebuie sa dea o bere....deci a fost de acord. :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 3,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

De acord cu udatul....si nu...nu m-am tras pe funduletz Raul....Dau si eu de baut. :D

Apropo.....fac cinste cu locatia de baut....adica la mine... :blink:

Imi place ca Bogdan nu a zis nimic cand am zis ca trebuie sa dea o bere....deci a fost de acord. :friends:

 

fratilor.....intrunire moto la andreea acasa in curte?>..... :crack: ,,,,sau alcolizare generala?>.... :bounce: ...sau amandoua?...cine voteaza pt una din cele doua,sa ridice doua degete. :P ...cine voteaza pt amandoua deodata...sa vina cu motoru sa bea... :banana: :peace:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca mai degraba o sa fie alcoolizare totala....George stie :bounce:

Serios....va astept cu cea mai mare placere la mine...putem face si un gratar....orice vrem.

george stie?...adica cum?...:D.....apoi deja am tras o semialcolizare cu cateva ore inainte sa vina motoru....dar dupa ce vina.....adica sambata seara...adica azi....tragem toti o betie sora cu motoarele noastre rapide.. :banana: :friends: ...hai sanatate la noi motoristii..sa fim noi sanatosi ca apoi ne chefuim cumva cumva :crack: :peace:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce zici RAUL iti place ????????????? :) :)

:clap: :P

 

pfiu raul.....da ce era cu "spiderman" in poza asta?>...o ramas fara panza?.... :cheers: .......deci....trebuie sa imi spun si eu parerea despre hornet-ul meu 600....pfiu...tare imi place...motorul perfect pt mine......un motor cu care te poti juca cum si cat vrei cu putina atentie... :) .....am fost,sunt si voi fi in continuare negru complet.... :laugh: ....ne vedem cat de iute la motoreala....asfalt uscat :) :P ..sa fie intr-un ceas bun si fara incidente toate mototarele care au proprietar nou.... :bigstar: ....si pt proprietari:ASFALT USCAT SI SANATATE MAXIMA! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce zici RAUL iti place ????????????? :) :)

:) :bigstar:

Heci 1....... ce sa faci....asa-s motoarele astea...yamaha parca :P :laugh: :)

 

:clap: Acuma am vazut ca si Zoro ii motociclist. Nu era suficient spidergayman :) Eu pariez pe spiderman, ca ataca de la distanta cu panza... :P :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Heci 1....... ce sa faci....asa-s motoarele astea...yamaha parca :P :laugh: :)

 

:clap: Acuma am vazut ca si Zoro ii motociclist. Nu era suficient spidergayman :) Eu pariez pe spiderman, ca ataca de la distanta cu panza... :P :bigstar:

:cheers:

Deci nu-mi tare dai de ales :) ...

Doamnelor, Domnisoarelor si domnitelor...BOGDAN este...defapt cititi voi...

post-5937-1213473656_thumb.jpg

 

PS. Cu cea mai mare placere bogdanel...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:cheers: doare, asa-i? ti-am zis sa-ti iei heci suzuki dar nu m-ai ascultat :bigstar: Simpatica declaratia, sau c o fi. Acuma o sa stie toata lumea dar nu am c face :) Oricum raul..... :laugh:
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:clap: doare, asa-i? ti-am zis sa-ti iei heci suzuki dar nu m-ai ascultat :) Simpatica declaratia, sau c o fi. Acuma o sa stie toata lumea dar nu am c face :P Oricum raul..... :)

Apropo, ionica shtie? :cheers:

:)

 

:P doare, asa-i? ti-am zis sa-ti iei heci suzuki dar nu m-ai ascultat :) Simpatica declaratia, sau c o fi. Acuma o sa stie toata lumea dar nu am c face :) Oricum raul..... :)

De suzuki...povestim cand ai mai mult de 50 km cu ea...ca potzi sa tzi-o batzi de :bigstar: p.....a :laugh:

:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ea stie adevarata valoare a mea .... :cheers:. Am 100 de km cu ea...si nu mi-o bat de p...a. Nu o dau pe nici un alt heci :). :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mama dar ce multe s-au discutat de dupa masa....La spiderman era de asteptat sa se termine cladirea (cauciucul)......si de Bogdan nu cred ca putem zice ca ii gixxergay...ca doar are si el blonda lui... :cheers:

Si apropo.....Gutinul nu va place?....ii mai palpitant decat Mesesul...k mai vezi cate o rata (kacsa) cum prinde o "pata de ulei"...culmea e ca numai pentru el sunt astfel de pete. :)

 

 

 

 

PS: Bogdan....vezi ca ti se aduna berile...una pentru drumul pana la garaj....si a doua pentru ca te-am scos din faza de gixxergay....dar daca nu vrei sa dai bere poti da si un jack cu energizant. :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...