Sari la conținut

Motociclisti Din Maramures


Misterio
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 3,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Vai Raul...numai cu tine ai vrea sa povesteasca omul....de ce sa nu il coatem mai multi la bere. :D

 

Si apropo....pe unde esti de nu dormi la ora asta? Stie Daniela ce faci? :lol:

Hmm...poi nu am zis ca ma pun si beu numai eu bere cu el...asa ma cunoshti? :blink:

Automat se face un chef... :D :kiss:

 

Eu sunt destul de departe, dar tu? Shtiu parintzii tai ca inca nu te-ai pus sa visezi porci? = barbati... :lol:

Noh, hai noapte bunoca...

:hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu stiti niciunul de unde se opreste ploaia?.....:lol:....sau nu aveti careva pile la Cel de Sus?....of of....in orashu asta numa motorist sa nu fii....unde e vara?..... :kiss: :D :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O tura cu barca pe gutinu? Care se baga? Raul.....? :D

 

Hmm da.....hai mergem cu barca..sau mai bine...punem motoarele in barca. :kiss:

Faceti ceva sa se opreasca ploaia....ca deja nu mai ploua tare....mergem la un Mesteacan? La o placinta? :blink:

Ca deja mor de plictiseala in casa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O tura cu barca pe gutinu? Care se baga? Raul.....? :lol:

Mah...tu erai mare haiduc... :D Acu te traji pe popou... :D

 

Hmm da.....hai mergem cu barca..sau mai bine...punem motoarele in barca. :lol:

Faceti ceva sa se opreasca ploaia....ca deja nu mai ploua tare....mergem la un Mesteacan? La o placinta? :hug:

Ca deja mor de plictiseala in casa.

Vezi daca nu ai prieten... :kiss: ...pe vremea asta nu te mai plictiseai... :blink: :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mdaaa a fost f fain , da partea cu placinta aia cu mere a fost chiar faina , partea in care ma orbeau toti din fata si mo udat bine no mai fost atat de faina .

 

 

Poate daca nu ai fi venit tot drumul cu faza lunga nu te blitzaiau restul...si atunci nu te mai orbea nimeni. :D

 

Macar acum ai primit placinta cu mere....nu cu branza ca data trecuta. :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am mai si schimbat da aia tot nu schimbau asa ca nu mi am mai batut nici eu capu sa schimb , oricum nu s asa mare amator de mers pe ploaie da decat sa stau acasa tot e mai bine .

poate pe sf asta se sapt o iesire cu cortul ? am inteles ca ar fi vreme buna ... vrea careva?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

o posibilitate ar fi pe un teren care l-am achizitionat de curand la 30 km de baia mare , mai sus pe lapus de confluenta cu raul cavnic , o poiana chiar unde e cetatea chioarului . Problema acolo e ca drumul nu prea e de vitezane ci mai mult de cros sau enduro , cu masina nu am putut merge prea bine , nu e asfalt e in mijlocu salbaticiei de nu vezi tipenie de om . L-am luat 1 hectar la 1000 de euro , bani de nimic as zice , mai ales langa cetate , visez sa fac un circuit de cross acolo candva , sau si daca il tin ca loc de relaxare tot e ok .

 

deci tinand cont de starea drumului ... astept sugestii si de la voi : ar putea fi ceva cu lac sa facem o baie ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cica ar fi ceva intrunire la unguri, in weekendul asta. Ar trebui mers pe acolo, dar sambata dimineata cu intoarcere sambata seara.....eu nu stau mai mult acolo, ca sincer nu inteleg mare lucru.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bogdanel...numai in Ungaria ai putut gasi ceva? Hai mergem undeva mai in zona....sa ne relaxam..sa ne distram... :D

 

Sa ai si tu unde sa dai alea doua beri care trebuie sa le dai. Stii tu pentru ce.... :blink:

Editat de DeeaCBR
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut maramuresenilor :D

 

ce m-am bucurat cand am vazut topicul,

mi-ar placea sa ajung si eu prin maramures cu monsterul meu, sa ma dau pe gutin.

 

eu stau in buc de la 7 ani, dar tot maramureseam sunt (valea izei / saliste de sus)

 

poate reusesc sa organizez o plimbare pana in maramures cu toti monsteristii

/index.php?showtopic=204258

 

dar pana atunci asfalt uscat,

 

numai bine

post-22678-1213826393_thumb.jpg

post-22678-1213826398_thumb.jpg

post-22678-1213826404_thumb.jpg

post-22678-1213826409_thumb.jpg

post-22678-1213826423_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bogdanel...numai in Ungaria ai putut gasi ceva? Hai mergem undeva mai in zona....sa ne relaxam..sa ne distram... :blink:

Cand ai pus zambiliciu :kiss: te gandeai cumva la alcool???? :D :hug:

Pana in Ungaria ii drumu bun, ii ok de mers cu heciurile si mergem duminica la apa sau la un gratar prin salbaticie pentru relaxare :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...