Sari la conținut

Motociclisti Din Maramures


Misterio
 Share

Postări Recomandate

mai vrea careva sa vina in turcia din 26 august ?

asta e locatia http://www.portobello.com.tr/

daca turul romaniei nu s-a facut.......tu acuma ii chemi pe oameni in turcia.... :kiss: ......cine nu vrea la romani(care vorbesc romana) sa mearga la tuci(care numa mama lor stie ce dracu de limba vorbesc)....:lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 3,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

HERE COMES BOBO :box: ...

post-5937-1216377030_thumb.jpg

 

De azi se cuminteste BOBO...o sa fie numai cu lacrimi in ochii :cheers: , TITZA s-a dus :kiss: ...FAR FAR AWAY ...la slonguri negre... :lol:

 

Prietenii stiu de ce... :lol: :P

Editat de raulciurus
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca turul romaniei nu s-a facut.......tu acuma ii chemi pe oameni in turcia.... :kiss: ......cine nu vrea la romani(care vorbesc romana) sa mearga la tuci(care numa mama lor stie ce dracu de limba vorbesc)....:lol:

e amstaful tau?

stai cumva pe olteniei?

 

 

e amstaful tau?

stai cumva pe olteniei?

 

 

e amstaful tau?

stai cumva pe olteniei?

cred ca e pui de la amstaful meu

post-35277-1216378700_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e amstaful tau?

stai cumva pe olteniei?

 

 

 

 

 

 

cred ca e pui de la amstaful meu

stau pe langa olteniei......dar nu e de la tine ....:lol:.....numa daca nu stai pe bogdan voda...:P./....misto motoru......asfalt uscat!..:kiss:

 

doru....tu esti?..:cheers:....am avut io gs-ul ala negru complet,cadru,motor tot tot tot.....am iesit noi de cateva ori impreuna....sanatate

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De azi se cuminteste BOBO...o sa fie numai cu lacrimi in ochii ;) , TITZA s-a dus :lol: ...FAR FAR AWAY ...la slonguri negre... ;)

 

Prietenii stiu de ce... :cheers: :box:

Nu-i stres! :D Mai trebuie sa scap de boxerii din tabla, cu cifru, si totul e rezolvat. Bobo singurel, intr-o lume salbatica,plina de bunatati :D :kiss:

Deci...azi la 7 la tine la garaj? Incercam si cu flexul :lol: :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stau pe langa olteniei......dar nu e de la tine ....:lol:.....numa daca nu stai pe bogdan voda...:P./....misto motoru......asfalt uscat!..:kiss:

 

doru....tu esti?..:cheers:....am avut io gs-ul ala negru complet,cadru,motor tot tot tot.....am iesit noi de cateva ori impreuna....sanatate

stiam ca tu esti

de aia ti-am scris

merge banditul?

eu asa stiam ca e pui de la amstaful meu

il cheama paco si s-a imperecheat cu o catea de la cristi da nu mai stiu cum il cheama pe baiatul a cui era cateaua

statea pe dragos voda

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stau pe langa olteniei......dar nu e de la tine ....:D.....numa daca nu stai pe bogdan voda...:P./....misto motoru......asfalt uscat!..:D

 

doru....tu esti?..:lol:....am avut io gs-ul ala negru complet,cadru,motor tot tot tot.....am iesit noi de cateva ori impreuna....sanatate

Negru ZORRO ... :lol:

 

:cheers:

 

Nu-i stres! :lol: Mai trebuie sa scap de boxerii din tabla, cu cifru, si totul e rezolvat. Bobo singurel, intr-o lume salbatica,plina de bunatati ;) :lol:

Deci...azi la 7 la tine la garaj? Incercam si cu flexul ;) :P

Daca nu...ramane AUTOGENUL... :D

:kiss:

hehe... :box:

Editat de raulciurus
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stiam ca tu esti

de aia ti-am scris

merge banditul?

eu asa stiam ca e pui de la amstaful meu

il cheama paco si s-a imperecheat cu o catea de la cristi da nu mai stiu cum il cheama pe baiatul a cui era cateaua

statea pe dragos voda

.....

asa asa......inseamna ca e pui de-al tau....:P........cu catelusa lu ilie de pe dragost voda...am gresit io strada.... :kiss:

 

 

nu am bandit..am hornet....:cheers:..si merge si el..un pic cam tare.... :lol:

Editat de george05
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1275 euro cu absolut tot inclus ( mancare cata vrei si de care vrei , transport avion, asigrare , cazarea etc )

mai vine careva ?

e 7 zile si cand vin m as duce in turu romaniei daca o sa am cu cine ...

din pacate doar atunci pot lua concediu din mizeria asta de job

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

maine la 10 la barba care vine la plimbare catre satu mare , is ceva bai acolo la vreo 70 km.

 

aaa si tu asta micu, :crack: , numa sa nu te culegi de pe jos cu mersu pe o roata :laugh:

Editat de white8snow
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

maine la 10 la barba care vine la plimbare catre satu mare , is ceva bai acolo la vreo 70 km.

 

aaa si tu asta micu, :laugh: , numa sa nu te culegi de pe jos cu mersu pe o roata :lol:

io nu ma culeg de pe jos.....o sa ma culeaga altii daca ii de cules....asa ca pe cartofi....:lol: :crack: :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:crack: bine ma , domnule viitoare omleta pe asfalt :lol:

de mine da-te si pe varfurile de la urechi numa sa nu pici :lol:

nu pic nu pic......ca ii de grijit motoru...:10:..si de mers cu el inca "cativa" kilometrii..... :laugh: :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

maine la 10 la barba care vine la plimbare catre satu mare , is ceva bai acolo la vreo 70 km.

 

Sa tot fie vreo 105 km...dar nu-i stres :laugh: Oricum locatia ii bestiala....mai merita mers :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

i bestiala o (cuvant urat) , nu mai mereti la acos pt ca e de tot rahatu. iojib e mult mai bine.

:laugh: Noroc ca ii o placere drumul pana acolo. La Iojib ii super :crack: Si avem si o linie dreapta in plus fata de Apa :lol: :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:laugh: Noroc ca ii o placere drumul pana acolo. La Iojib ii super :crack: Si avem si o linie dreapta in plus fata de Apa :lol: :laugh:
numa liniile drepte va plac?.....:D...nu sunteti prieteni cu curbele?...cand apare ceva curba va intoarceti?.... :D :lol: :10:
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

numa liniile drepte va plac?.....:lol:...nu sunteti prieteni cu curbele?...cand apare ceva curba va intoarceti?.... :lol: :laugh: :laugh:

Doar duminica....in rest Gutinu rulz!!! :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

numa liniile drepte va plac?.....:10:...nu sunteti prieteni cu curbele?...cand apare ceva curba va intoarceti?.... :lol: :laugh: :lol:

Mah zorro, nu stiu care se traje mai tare pe KUR cand e vb de curbe... :crack:

 

Fratilor....stiti ceva de accidentul din seara asta de pe victoriei. E vorba de un thundercat albastru.

 

dodi34 nu e vorba cumva de tine?

inca nu stiu mnik, eu cunosc doua thundercat-uri in orash...dintre care unu julit pe stanga, asa l-a luat din italia anul trecut...

 

Sper sa nu fie nasol, daca se confirma.. :laugh:

 

Catre accident ....

Editat de Raul_R1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mah zorro, nu stiu care se traje mai tare pe KUR cand e vb de curbe... :crack:

 

 

ma gandeam ca o sa zici ceva ca ma trag pc curutz....:lol:....... :laugh: .......ma trag pe poponeata ca de cate ori mergeti pe gutin io muncesc....mama ei de munca astazi si maine..... :laugh: ....da` pana la urma....curbe sau linii drepte....nu are importanta...sanatosi sa fim....:lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...