Sari la conținut

Motociclisti Din Maramures


Misterio
 Share

Postări Recomandate

Poi de la 7 incolo putetzi veni... pana la 10:30 cand sunt inscrierile...

 

bun bun....dar nu se aduna lumea undeva?fiecare cum se trezeste merge la aeroport?......:bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 3,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Doar pana la 10:30 sunt inscrierile... :bounce:

 

nah bine dara maestre....atunci eu unu` o sa fiu cu cel putin juma de ora inainte acolo.....:(...ca acuma ii un pic cam tarziu(ora 3 dimineatza) si tre sa dorm un pic sa prind putere sa trag de gaz... :D :rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

poate data viitoare o sa citeasca unii mai bine timpii.....ca vorba aia:daca un lucru ii scris intr-un fel...apoi asa sa ramana.....nu se schimba dupa cateva ore pe foaie..dar in fine.....a fi data viitoare cum a trebui clasamentu......dar in rest...destul de misto......:cheers:...si la mai mare......bravo istvan!!!!

 

PS;stiu ca cu postul asta o sa imi pun cateva persoane in cap....dar asta e!

Editat de george05
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

poate data viitoare o sa citeasca unii mai bine timpii.....ca vorba aia:daca un lucru ii scris intr-un fel...apoi asa sa ramana.....nu se schimba dupa cateva ore pe foaie..dar in fine.....a fi data viitoare cum a trebui clasamentu......dar in rest...destul de misto......:banana:...si la mai mare......bravo istvan!!!!

 

PS;stiu ca cu postul asta o sa imi pun cateva persoane in cap....dar asta e!

Deci, credeam ca am clarificat partea asta, nu s-a modificat niciun timp...si cred ca sti bine...tu ai o rivalitate de orgoliu cu zozo...deci sorry, habar n-am avut ca-l cheama BIRTALAN ZOLTAN ...de aceea cand m-ai intrebat am zis ca erai in fatza lui la timpi, deoarece era un gagiu cu un ZX6-R care nu si-a trecut numele pe fisa si am crezut ca el e...

 

Dar mnoah...nu-i stres o sa mai repetzi si la anul o sa-tzi iei racheta... :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci, credeam ca am clarificat partea asta, nu s-a modificat niciun timp...si cred ca sti bine...tu ai o rivalitate de orgoliu cu zozo...deci sorry, habar n-am avut ca-l cheama BIRTALAN ZOLTAN ...de aceea cand m-ai intrebat am zis ca erai in fatza lui la timpi, deoarece era un gagiu cu un ZX6-R care nu si-a trecut numele pe fisa si am crezut ca el e...

 

Dar mnoah...nu-i stres o sa mai repetzi si la anul o sa-tzi iei racheta... :cheers:

 

da ii rivalitate.....dar.....eu am vazut timpi dupa linii....stii asta....si era al treilea al meu....si oricum ala cu r6 era al doilea atunci....dar in fine.......nu mai are importanta......io stiu exact ce am vazut atunci cand am venit la tine inainte sa plec acasa.......plus ca nu avea cum sa scoata timp bun dupa ce o f....t doua starturi si o ridicat roata sus de era sa-si rupa motoru in doua.......

 

ce o fost o fost...asta e....mi-o trecut nervii....:friends:.......data viitoare dau direct cu zozo liniile ca sa nu mai existe discutii... :banana: :blbl:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da ii rivalitate.....dar.....eu am vazut timpi dupa linii....stii asta....si era al treilea al meu....si oricum ala cu r6 era al doilea atunci....dar in fine.......nu mai are importanta......io stiu exact ce am vazut atunci cand am venit la tine inainte sa plec acasa.......plus ca nu avea cum sa scoata timp bun dupa ce o f....t doua starturi si o ridicat roata sus de era sa-si rupa motoru in doua.......

 

ce o fost o fost...asta e....mi-o trecut nervii....:friends:.......data viitoare dau direct cu zozo liniile ca sa nu mai existe discutii... :cheers: :banana:

noh, ia shocheaza-ma unde ai vazut tu timpii...altii nu erau, Vasile i-a scris personal pe hartie...doar la grupa de 900 la cea de 1000 si la cea de 1200 am verificat din nou...

 

PS. tot pe 3 eshti...care-i baiu? :blbl:

Editat de daniela_ciurus
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

noh, ia shocheaza-ma unde ai vazut tu timpii...altii nu erau, Vasile i-a scris personal pe hartie...doar la grupa de 900 la cea de 1000 si la cea de 1200 am verificat din nou...

 

PS. tot pe 3 eshti...care-i baiu? :banana:

 

iti trimit tie pe mess timpii daca vrei..:friends:.........de la toate clasele..... :blbl: ......si acuma daca tot ai raspuns...ai dreptate...am al 4 lea timp....... :cheers: .....dar vorba ta:NU-I STRES!...nu?.......;)......

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

iti trimit tie pe mess timpii daca vrei..:blbl:.........de la toate clasele..... :banana: ......si acuma daca tot ai raspuns...ai dreptate...am al 4 lea timp....... :cheers: .....dar vorba ta:NU-I STRES!...nu?.......:friends:......

pana la urma devine un forum de scandal..............conteaza pe ce loc ai iesit????.........parca conta doar distractia intr-o vreme......gresesc????????????????

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pana la urma devine un forum de scandal..............conteaza pe ce loc ai iesit????.........parca conta doar distractia intr-o vreme......gresesc????????????????

 

unde vezi scandal domnu sef?......dar am impresia ca nu am voie sa imi dau eu,george,cu parerea...daca e alta decat a celorlalti.......asa sa fie.....si DA vasile...poate conteaza pt mine pe ce loc am iesit...am dreptul sa zic si eu ceva sau nu?.......sanatate......iar daca te uitai atent la exclamatii si la cum a fost post-ul formulat,iti dadeai seama ca era mai o gluma...dar in fine.....

Editat de george05
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

unde vezi scandal domnu sef?......dar am impresia ca nu am voie sa imi dau eu,george,cu parerea...daca e alta decat a celorlalti.......asa sa fie.....si DA vasile...poate conteaza pt mine pe ce loc am iesit...am dreptul sa zic si eu ceva sau nu?.......sanatate......iar daca te uitai atent la exclamatii si la cum a fost post-ul formulat,iti dadeai seama ca era mai o gluma...dar in fine.....

nu vorbeam exclusiv de tine........dadeam si eu ce parerea ,asa ca si tine

aici nu se mai vorbeste de motoare de plecari ...etc....numai nemultumiri....sti ce se spune....nu-i stress....asa ca asta e,sper ca nu am suparat pe nimeni

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu vorbeam exclusiv de tine........dadeam si eu ce parerea ,asa ca si tine

aici nu se mai vorbeste de motoare de plecari ...etc....numai nemultumiri....sti ce se spune....nu-i stress....asa ca asta e,sper ca nu am suparat pe nimeni

Nici eu nu puteam formula mai bine... :cheers:

 

unde vezi scandal domnu sef?......dar am impresia ca nu am voie sa imi dau eu,george,cu parerea...daca e alta decat a celorlalti.......asa sa fie.....si DA vasile...poate conteaza pt mine pe ce loc am iesit...am dreptul sa zic si eu ceva sau nu?.......sanatate......iar daca te uitai atent la exclamatii si la cum a fost post-ul formulat,iti dadeai seama ca era mai o gluma...dar in fine.....

stai relax...e OK...Nu-i stres...Zoro rulz...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu vorbeam exclusiv de tine........dadeam si eu ce parerea ,asa ca si tine

aici nu se mai vorbeste de motoare de plecari ...etc....numai nemultumiri....sti ce se spune....nu-i stress....asa ca asta e,sper ca nu am suparat pe nimeni

 

pai io incerc sa vb cu lumea de plecari.......am si postat azi un ultim anunt legat de plecatul la mare.....:cheers:.....pana la urma nu vii si tu?......si cred,ca pana la urma,pe mine se va supara lumea dupa liniile si parerile de ieri...

 

Nici eu nu puteam formula mai bine... :banana:

 

 

stai relax...e OK...Nu-i stres...Zoro rulz...

 

rulz la ce?...la baute poate......:blbl:......pe "mobra" se pare ca zoro rulz numa cand ii singur...:friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la beutura... :lol: :cheers:

 

Nu-i stres ca o sa cresti si u mare...

:friends: :blbl:

 

si cand o sa cresc mare o sa fiu un fel de donald trump al alcoolului......:lol:....si pe motor o sa fie "zoro rulz" cand o sa imi iau de 1000....sa ma liniez cu tine.... ;) :banana: :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...