Sari la conținut

Motociclisti Din Maramures


Misterio
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 3,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Hehe......stasa faza cu politia.

Ei de fapt mergeau dupa tine sa te intrebe "Nenea! nenea! Cat prinde? " :kiss:

Toata lumea stie cat merge un Heci 1 ( "mult nenea, mult!!!")....cred ca vroiau sa se intereseze cam cat ar prinde un CBR de un detz si un sfert, cu rotile patrate :)) :unsure:

 

Hehe......stasa faza cu politia.

Ei de fapt mergeau dupa tine sa te intrebe "Nenea! nenea! Cat prinde? " :kiss:

Toata lumea stie cat merge un Heci 1 ( "mult nenea, mult!!!")....cred ca vroiau sa se intereseze cam cat ar prinde un CBR de un detz si un sfert, cu rotile patrate :P) :angry:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Toata lumea stie cat merge un Heci 1 ( "mult nenea, mult!!!")....cred ca vroiau sa se intereseze cam cat ar prinde un CBR de un detz si un sfert, cu rotile patrate :kiss:) :unsure:

 

 

Toata lumea stie cat merge un Heci 1 ( "mult nenea, mult!!!")....cred ca vroiau sa se intereseze cam cat ar prinde un CBR de un detz si un sfert, cu rotile patrate :() :angry:

:kiss: :kiss: :) :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Toata lumea stie cat merge un Heci 1 ( "mult nenea, mult!!!")....cred ca vroiau sa se intereseze cam cat ar prinde un CBR de un detz si un sfert, cu rotile patrate :kiss:) :unsure:

:

Mah, da GSx-heci nu trage intr-o parte? shti tu...rezervorul restilizat pe partea stanga? :angry:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

uili up...uili down.....:kiss:.....ii si asta o treaba..unii(raul) ridica sus cu tact si grija...:)..altii(rsv 100 aka tractor) ridica sus din "pacate"..... :kiss: ......fortza raul cu al sau bolid!.... :angry: :unsure:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu-i stres...daca as vi avut o nevastuica care sa si stie filma cu un telefon...ar fi si mai mishto...dar nu-i stres....

 

io nu am mai fo cu voi la omv...sa pot compara..da o fo cateva uili-uri super reusite......:unsure:....la mai mare domnu uili....:angry:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mi-a placut azi :) felicitari celor prezenti :angry: george,ms ca te-ai oferit sa dai tu o liniuta cu mine si felicitari :unsure: ..macar am pierdut frumos :P

 

la liniutza....oricand maestre!...acolo is convins ca ma pricep cat de cat si ca storc destula forta din zoro-mobil...:kiss:......io nu ma dau sa castig..ma dau ca imi plac liniutzele a dracului de mult.....:(......cat de multe liniutze......cat de multe dom`le..... :kiss: :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce bine va distrati voi. :unsure:

Dar nu-i stres....ca o sa mearga si CBR-ica si nu o sa mai aiba roti patrate.

 

Felicitari Raul....devii in ce in ce mai bun. Vrei sa te transformi din SpiderMan in WheelieMan? :angry:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce bine va distrati voi. :bounce:

Dar nu-i stres....ca o sa mearga si CBR-ica si nu o sa mai aiba roti patrate.

 

Felicitari Raul....devii in ce in ce mai bun. Vrei sa te transformi din SpiderMan in WheelieMan? :rock:

 

vrea sa "calareasca" cu R1 tot aerul ce ii iese in cale...:D....dar raul...te intreb..unde merge tot uleiul?.....:(:P.......

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hehe.....nu mai am roti patrate. :bounce:

Abia astept sa imi montez rotile...si sa scot bestiuta la plimbarica. :rock:

 

numa vezi sa nu faci de acuma motoru patrat la cat o sa ii dai pe gura....:D:P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce oloi? :bounce:

 

oloiul de la cartofii prajiti...:lol:...ala care curge prin cadru ca la enduro...... :D :(

 

nah deh.....ce ni-e si cu militienii astia...nu au ce face bata-i vina numa sa vina sa citeasca numere de inmatriculare...:lol::P........raulica spiderman,da-i o guma la "fetitza"...una noua sa se simta bine dupa ce ai chinuit-o pana si-o dat duhu..... :rock: :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

George....nu imi fac motorul patrat. Daca nu mi l-am facut acuma seara pe Gutinu...nu il fac. :rock:

 

nici nu aveai cum sa il faci patrat la 40 la ora...:(....asa sa mergi tot timpul cu "mobra"...incet....incetisor.....si pe loc..... :bounce: :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

He he he.....vrei sa il mananc cu fulgi cu tot?

Numai daca are tupeu sa bage mana in gaz pe liniile drepte doar atunci are vreo sansa sa ma faca. :bounce:

 

(Ce rea sunt azi...din cauza ploii cred)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...